VELIKI BROJ VATROGASNIH INTERVENCIJA: Ispumpavanja vode, gradnja zečjih nasipa, uklanjanje srušenih stabala, nestalo i struje
U protekla 24 sata, Županijski centar 112 Krapina zaprimio je ukupno 161 poziv na broj 112. Pozivi u kojima je Županijski centar 112 Krapina imao potrebu za angažiranjem drugih žurnih službi odnosili su se 13 medicinskih događaja, a isto tako, zabilježen je i veliki broj intervencija uzrokovanih kišom i vjetrom, a koje su rješavale vatrogasne postrojbe.
Morali su intervenirati na uklanjanju porušenog stabla u Zaboku, Budinščini, Pregradi, na ispumpavanju vode iz prostorija u Zaboku, Zlatar Bistrici, Bedekovčini, Gornjoj Stubici, Stubičkim Toplicama, Oroslavju Pili, Mariji Bistrici. Gradili su se i zečji nasipi u Ravnom Brezju i oko hotela Matija Gubec. Pomagali su i čuvaru poplavljenog gradilišta u Selnici. Kvarovi uzrokovani nestankom električne energije zabilježeni su u Gornjoj Stubici, Humu Stubičkome, Karivarošu, Đurmancu, Gornjoj Podgori. Odronio se i komad zemlje na cestu u Velikom Bukovcu, a na Hušnjakovu kod Krapine na cestu prema Muzeju neandertalaca odronio se dio stijene. Klizište se otvorilo i na cestu kod groblja u Tuhlju.
Dogodilo se i nekoliko prometnih nesreća; na autocesti Zagreb – Macelj pukla je kuka na prikolici koju vuklo osobno vozilo te je nastalo samo materijalna šteta. S materijalnom štetom prošao je i sudar dva automobila u Stubičkoj Slatini.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Prvo ekološko kupalište u Zagorju: Poznato je kada se otvara biološki bazen u Pregradi
Postavljene prometne kamere na tri lokacije u Zagorju
Ovu biljku zmije obožavaju, a mnogi je greškom sade pored kuće - odmah je uklonite!
Uvedeno ograničenje na hrvatskim benzinskima, traži se reakcija vlade
Tužna vijest: Preminuo hrvatski kazališni, televizijski i filmski glumac
Dr. Teresa Szymanska-Čutura učenicima 2. b približila kulturu i običaje Poljske
U tijeku je velika akcija zagorske policije. Evo detalja
Evo tko su ovogodišnji dobitnici priznanja Krapinsko – zagorske županije
Teška nesreća: Preminula pješakinja nakon što ju je udario pijani vozač
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
