Vatrogasci VZO Marija Bistrica obilježili sv. Florijana
Vatrogasci vatrogasne zajednice Općine Marija Bistrica u nedjelju su obilježili blagdan sv. Florijana, koji se slavi 4. svibnja, tradicionalnom misom u kapeli u Prasvetištu na Vinskom Vrhu.
Vatrogasci društava iz bistričke vatrogasne zajednice (Marija Bistrica, Tugonica-Podgrađe, Selnica i Laz) okupili su se kod Vatrogasnog doma u Mariji Bistrici i pješačili na Vinski Vrh, gdje je misu u tamošnjoj kapeli predvodio rektor Svetišta MBB-e preč. Domagoj Matošević. Vatrogascima su se u obilježavanju njihovog zaštitnika i ove godine pridružili i članovi Limene glazbe KUD-a ''Lovro Ježek'' Marija Bistrica. Također u organizaciji DVD-a Laz sv. Florijan bit će obilježen i misom u Župnoj Crkvi sv. Andrije apostola u Lazu na samog sv. Florijana u četvrtak 4. svibnja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni hrvatski trener. Ostavio je neizbrisiv trag u domaćem nogometu
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
KRAJ BRAKA: Poznata Hrvatica potvrdila razvod od uspješnog nogometaša
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Vozili s više od 2 promila: Jedan htio nastaviti vožnju pijan, drugi odmah kažnjen na sudu
HEP ima važnu obavijest za građane
ZAGORJE: Teško ozlijeđen biciklist, prevezen u OB Zabok
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
