Uskoro premijera Gruntovčana u Kazalištu Kerempuh
Glavne uloge igraju naši Zagorci – glumica Mirela Videk Hranjec iz Bedekovčine i glumac Matija Šakoronja iz Oroslavja
Popularna i omiljena dramska serija ‘Gruntovčan’ autora Mladena Kesrtnera u režiji Kreše Golika uvodila je brojne televizijske gledatelje u živopisan, autentičan i duhovit prikaz društvenoga života i mentaliteta ‘malog čovjeka’ u fiktivnom podravskom selu. Premijera Gruntovčana u Kazalištu Kerempuh je 8. ožujka. Podsjetimo, kao što smo već pisali, glavne uloge igraju naši Zagorci – glumica Mirela Videk Hranjec iz Bedekovčine i glumac Matija Šakoronja iz Oroslavja.
Blagajna ‘Kerempuha’, Ilica 31 (tel. +385(0)1 48 33 347), radi od utorka do subote od 10 do 20 sati, nedjeljom od 17 do 20 sati. Ponedjeljkom blagajna ne radi.
ONLINE PRODAJA ULAZNICA: https://kazalistekerempuh.mojekarte.hr/all.html
Plaćanje kreditnim i debitnim karticama.Prilikom ulaska u kazalište dovoljno je pokazati isprintanu ulaznicu ili barkod na zaslonu mobitela/tableta.
Ulaznice se mogu rezervirati telefonski ili putem e-maila ([email protected]) Rezervirane ulaznice podižu se najkasnije tri radna dana prije predstave u koje se ubraja i sam dan predstave. Izuzetak su kupci izvan Zagreba koji u dogovoru s blagajnom ulaznice mogu podignuti najkasnije sat prije početka predstave.
Cijena ulaznice u redovnoj prodaji je 75 kuna, u redovnoj prodaji online iznosi 70 kuna, dok je u pretprodaji (ulaznice kupljene do tri dana prije predstave uključujući i dan predstave) 60 kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
Lipanj donosi uspjeh za ova 4 horoskopska znaka – sve što dotaknu pretvara se u zlato
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
U subotu otvorenje 30. HGF-a
Užasan napad: Mladića oteli i strpali u prtljažnik - Uhićena tri 18-godišnjaka
Drama u Zagrebu: Ljudi padali po podu nakon naglog kočenja, više ozlijeđenih - 'Cura je vrištala od bolova'
Mislav Posavec dvostruki prvak
Pun pogodak u OŠ Mariji Bistrici: Učenici 6. razreda uživali u nezaboravnoj Školi ribolova
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
