Uhićenje u Zagorju: Detalji stižu iz policije
Kako je upravo objavila PU krapinsko-zagorska, jučer, 11. prosinca, oko 22,35 sati, policijski službenici Policijske postaje Donja Stubica su, prilikom nadzora prometa, u Mokricama zaustavili osobni automobil kojim je upravljao 57-godišnjak.
Nadzorom vozila i vozača je utvrđeno kako je 57-godišnjaku istekao rok važenja vozačke dozvole, a provedenim alkotestiranjem utvrđeno je kako je osobnim automobilom upravljao pod utjecajem alkohola od 2,59 promila.
Vozaču je određeno zadržavanje u posebnoj prostoriji policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva, a zbog počinjenih prekršaja iz članka 196. ST.1. i članka 199. stavak 2. Zakona o sigurnosti prometa na cestama protiv njega je podnijet optužni prijedlog s predloženom novčanom kaznom od 1.450 eura i izricanje zaštitne mjere zabrane upravljanja vozilima B kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
STRAVA U ZAGORJU: Muškarac na krevetu smrtno stradao u požaru kuće
Tvoj datum rođenja otkriva što te čeka u 2026: Nekima stiže velika sreća, a jedan broj mora biti oprezan
Novi vozni red HŽ-a: Od nedjelje velike promjene! U Zagorju uvedena dva dodatna vlaka
DIVNA VIJEST: U Zagorju rođeno 18 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
Uhićenje u Zagorju: Detalji stižu iz policije
Za dva znaka počinje najsjajniji dio godine: sreća i iznenađenja čekaju ih na svakom koraku!
IZDANO UPOZORENJE: Zbog požara u CIAK-u zatvorite prozore svi u krugu 5 kilometara
[FOTO I VIDEO] Stravičan požar u CIAKU: 'Gore opasne kemikalije, čuju se eksplozije'
UPRAVO: Gori CIAK u Zaboku
[FOTO] Advent u Oroslavju u punom sjaju: Oro trg vrvi glazbom, a sutra nastupa legendarni Dražen Zečić!
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
