Prethodni članak
Sljedeći članak

Učenici trećih razreda iz Zlatara ići će na ljetovanje i školu plivanja na Mali Lošinj

Potpisan je Ugovor o sufinanciranju Škole plivanja i međusobnoj suradnji


Nakon što smo prije dvije godine vratili školu plivanja u zlatarske osnovne škole, idemo korak dalje. Pružila se prilika da naši učenici trećih razreda mogu koristiti odmaralište Grada Vrbovca u Nerezinama u Malom Lošinju, rekla je zlatarska gradonačelnica Jasenka Auguštan-Pentek koja je rekla da su roditelji  prihvatili tu ideju te joj je bila čast  potpisati Ugovor o sufinanciranju Škole plivanja i međusobnoj suradnji.

- Naši učenici trećih razreda ove će godine ići na ljetovanje i školu plivanja na more deset dana. Cijena iznosi 2000 kuna, od čega Grad Zlatar sufinancira 50% (1000 kuna), a roditelji 50%. Naravno djecu roditelja slabijeg imovinskog stanja u potpunosti financira Grad Zlatar. Hvala Gradu Vrbovcu i “Gradskim objektima Vrbovec d.o.o.) za priliku da deset dana odmaralište bude na korist našem gradu i našoj djeci – rekla je Auguštan-Pentek.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Na većini cesta vozi se bez posebnih ograničenja. Na dionicama cesta gdje se zbog radova vozi uz privremenu regulaciju vozače pozivamo na dodatni oprez i strpljenje. Zbog magle vidljivost je mjestimice smanjena na cestama u Lici i Gorskom ...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program