U Humu na Sutli podijeljeno 1200 zaštitnih maski, nova isporuka sljedeći tjedan
Općina je naručila novu količinu od 1000 komada. Isporuka će biti sljedeći tjedan. Također je naručena i određena količina dezinficijensa, rekao je načelnik Jutriša
Općina Hum na Sutli danas je podijelila zaštitne maske svojim građanima. Od strane Gradskog društva Crvenog križa Pregrada preuzeto je 350 komada maskica za umirovljenike, 650 komada maskica podijeljeno je ispred zgrade općine. Podjelu maskica ispred zgrade općine samoinicijativno je preuzeo općinski vijećnik Mario Vidiček. Na „ terenu „ – u pojedinim dijelovima naselja i zaseoka tu podjelu je izvršilo 15 volontera umirovljenika za umirovljenike: Milena Petanjko, Vlado Peh, Ljubica Antonić, Anica Špiljak, Kristina Rebić Škrabl, Jože Tepeš, Branko Čuček, Rozalija Miklaužić, Zvonko Čoh,, Anica Mikša, Drago Bračun, Dragutin Bračun, Josip Humski i Martin Lipnjak.
- U ime Općine upućujem veliko hvala Crvenom križu, Mariu Vidičeku i svim navedenim volonterima – umirovljenicima. Podijelili smo ukupno 1200 komada maskica. Općina je naručila novu količinu od 1000 komada. Isporuka će biti sljedeći tjedan. Također je naručena i određena količina dezinficijensa. Način i vrijeme kao i mjesto distribucije biti će naknadno objavljeni na web stranici općine i preko društvenih mreža. Bude li potrebno nabavit će se dodatne količine – rekao je načelnik Jutriša i zahvalio u organizaciji i realizaciji uz poruku 'Ostanimo doma'.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
Uhićeni poznati direktor i njegova supruga
Pekari u tijesto za krafne uvijek dodaju žlicu ovoga: Zato su mekane, šupljikave i nisu previše masne
Djevojka u Zagorju ispala iz traktorske prikolice, helikopter je odvezao u KBC Zagreb
DORH pokrenuo istragu: Iz vrtića nestalo gotovo 140.000 eura
Jeste li ih vidjeli? Policija traga za dvojicom muškaraca, objavljen razlog
Velike promjene za vozače: Stižu nova pravila za prometne kazne, dobro razmislite prije prigovora
Stravična nesreća: Jedna osoba poginula, druga prevezena u Opću bolnicu
Policija upala Zagorcu u kuću i pronašla brdo oružja, drogu, streljivo...
Brojne promjene po župama: Jedan zagorski župnik umirovljen, dva premještena
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
