Prethodni članak
Sljedeći članak

Teško ozlijeđen traktorist kod prevrtanja

Na prometnicama naše županije zabilježeno je šest prometnih nesreća.

  • traktor-

    Foto: ilustracija


Kao i obično ponedjeljkom PU KZ objavila je izdvojene događaje tijekom proteklog vikenda 

Tijekom proteklog vikenda evidentirana su dva kaznena djela krađe, jedno kazneno djelo teške krađe i jedno kazneno djelo računalne prijevare.

Na prometnicama naše županije zabilježeno je šest prometnih  nesreća.

Četiri prometne nesreće bile su s materijalnom štetom i dogodile su se u Lupinjaku zbog ne držanja potrebitog razmaka između vozila, Lovrečanu uslijed neprilagođene brzine, zatim u Mariji Bistrici zbog nepropisne vožnje u natrag i Požarkovcu uslijed ne držanja vozila uz desni rub kolnika.

U Budinščini je do prometne nesreće došlo uslijed oduzimanja prednosti prolaska, kojom prilikom su dvije osobe zadobile lakše tjelesne ozlijede, a u Mariji Bistrici, uslijed nepropisne vožnje u natrag, došlo je do udara osobnog automobila u pješakinju koja je zadobila lakše tjelesne ozlijede.

Od počinjenih prekršaja za izdvojiti su četiri prekršaja narušavanja javnog reda i mira, jedan prekršaj držanja životinje bez nadzora te dva prekršaja iz Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana.

U Bezavini je došlo do prevrtanja poljoprivrednog traktora, kojom prilikom je vozač traktora zadobio teške tjelesne ozlijede.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program