[SVAKA ČAST] Zlatarščanka Lana Preis osvojila dvoransko Prvenstvo Hrvatske

Pobjedom u glavnom hrvatskom gradu, 13-godišnja tenisačica iz Zlatara osvojila je drugo uzastopno veliko domaće natjecanje

Lana se nalazi desno na fotografiji

Lana Preis (Zlatar) osvojila je dvoransko Prvenstvo Hrvatske za tenisačice uzrasta do 14 godina, odigrano u dvorani Teniski klub Zagi u Paviljonu 6 Zagrebačkog velesajma.Preis je na završetku natjecanja u Zagrebu u finalu sa 7:6(4), 6:3 bila bolja od Nere Tešankić (Olimpija Osijek 1984).

Pobjedom u glavnom hrvatskom gradu, 13-godišnja tenisačica iz Zlatara osvojila je drugo uzastopno veliko domaće natjecanje, nakon slavlja na HEP Mastersu 13 u studenom također na terenima TK Zagija na Zagrebačkom velesajmu.

- Čestitamo pobjednici turnira na naslovu, a finalistici na uspješnom tjednu u kojem je u utorak osvojila naslov u konkurenciji parova u suradnji s Chiarom Jerolimov (Zadar 08) – poručili su iz Hrvatskog teniskog saveza.