SUSJED PRIJETIO ZAGORCIMA: 'Silovat ću te... Pobit ću i vas i Plenkovića'
Kako vam susjed može zagorčati život, dokaz je ova priča sa Šestinskog dola u Zagrebu koja je završila na sudu. Jedne noći u siječnju Boro (61) je glasno puštao glazbu pa mu je susjed Željko, porijeklom Zagorec, pokucao na vrata i zamolio ga da malo stiša muziku. Kako je Boro bio “pod gasom”, to ga je očito razljutilo pa je susjedu i njegovoj ženi uputio niz uvreda i prijetnji: “Nabavit ću oružje, sve ću vas dotući, pobit ću vas i Plenkovića (koji živi nedaleko, op.a.)”.
Rekao je da će nabavit oružje, da ima “nožinu” za njega i njegovu je…u policiju. Zbog svega Željko i njegova supruga prestrašili su se za svoj život. Isti dan popodne došao im je do kuće i razbio bravu na ogradi te vikao susjedi Maji: “Kurvetino jedna, je..m ti majku, prostitutko jedna, evo ljudi jedna kurvetina koja radi u školi, majka ti je lezbijka a otac ti je peder, hoćeš sad da preskočim ovu ogradu, da te silujem i zadavim, nitko te nikad nije j…o, hoćeš da tebe i tvog kretenskog muža i kćer dotučem”.
S uvredama prema susjedi nastavio je i nekoliko dana kasnije kad ju je i gađao cjepanicom: “Kurvetino, kao što su ubili onu kurvetinu u Rijeci, tako ću i ja tebe, ali križnim odvijačem ću te mučiti, a ako ga ne budem imao, onda ću sjeći na komadiće, čuj kurvo, ti u grob, a ja u zatvor”. Susjedi su ga dvaput prijavili policiji za sve te silne prijetnje smrću od preklani, a Općinski kazneni sud u Zagrebu ovih dana osudio na godinu i 2 mjeseca zatvora . Od toga 6 mjeseci mora u zatvor, a 8 mjeseci je uvjetno uz rok kušnje od 3 godine. Određeno mu je i obavezno liječenje od alkoholizma. Presuda je postala pravomoćna jer je Boro odbio pravo na žalbu, piše Kodeksportal.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Teška nesreća u Zagorju: Kamion udario u ogradu i prevrnuo se na krov, vozač prevezen u OB Zabok
Netko je u Hrvatskoj upravo osvojio više od 100 tisuća eura, evo kamo ide novac!
Pogledajte kako je bilo na Danu otvorenih vrata škole u ŠUDIGO-u Zabok
Priče o ubojici iz Drniša lede krv u žilama: 'Imao je popis od 12 plavuša'
Koncerti, sport, kazalište i tradicija: Evo što vas čeka ovog ljeta u Mariji Bistrici
[FOTO] Nesvakidašnja intervencija: Vatrogasci morali rezati nož blendera
Djevojčice Zagorca KR blizu naslova
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
