STRAVA U TURSKOJ Pozirao s trudnom ženom na vrhu litice, a onda je gurnuo da dobije novac od osiguranja
Kaže da nije znao da postoji članak po kojem će on biti nasljednik ako ona umre, piše Daily Mail
Hakan Aysal (40) uhićen je zbog ubojstva svoje supruge Semre Aysal (32) i njihove nerođene bebe dok su bili na odmoru u Dolini leptira u gradu Mugla u Turskoj. Aysal je svoju suprugu, koja je u to vrijeme bila trudna sedam mjeseci, navodno, gurnuo s litice, u lipnju 2018. godine.
U optužnici se navodi da je ubojstvo planirano jer je Hakan malo prije samog ubojstva u njezino ime sklopio osiguranje u slučaju nezgode uz jamstvo od 400.000 turskih lira (358. 740 kn), a jedini opunomoćenik je bio on.
Tužitelji smatraju da je jedini razlog zbog kojeg su tri sata sjedili na litici bio taj što je htio osigurati da nikoga nema u blizini. Navode da je Aysal, čim je shvatio da su sami, namjerno ubio svoju suprugu tako što ju je gurnuo s litice. U optužnici se također navodi da je Aysal ubrzo zatražio isplatu osiguranja, oko 41 tisuću eura, ali su mu nalog odbili kada je započela istraga, prenose 24sata.
Kazneni sud u Fethiyeu presudio je da mu se odredi pritvor zbog ubojstva s predumišljajem.
„Kad smo išli u Zavod za sudsku medicinu, Hakan je sjedio u automobilu. Moja obitelj i ja smo bili uništeni, ali Hakan nije izgledao nimalo tužan“, rekao je brat od Semre, Naim Yolcu.
Aysala su pitali i o članku u osobnom osiguranju za slučaj nesreće u kojem se navodi da će on biti nasljednik ako Semra umre.
„Nisam puno ispitivao politiku. Bankar je sredio papire. Nisam znao da postoji takav članak - objasnio je Hakan.
Također je negirao da je odgovoran za njezinu smrt.
„Nakon fotografiranja, moja supruga je stavila telefon u torbu. Kasnije me zamolila da joj dam telefon. Ustao sam i čuo suprugu kako vrišti iza mene dok sam se ja udaljio nekoliko koraka da izvadim telefon iz njezine torbe. Kad sam se okrenuo, nije je bilo. Nisam gurnuo svoju suprugu“, dodao je.
Istraga je još u tijeku, piše Daily Mail.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Ponedjeljak donosi promjene: Kome stiže novac, a kome ljubav?
Hrabri Zabok pao tek u produžecima
Inker osigurao naslov dva kola prije kraja prvenstva
Mutak zabio za pobjedu
Pala čak 34 gola
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
