Stradala tri policajca
Troje policajaca ozlijeđeno je u prometnoj nesreći na autocesti kod Samobora kada je automobil naletio na zaustavljeno policijsko vozilo, potvrdila je jučer poslijepodne zagrebačka policija, piše HRT.
Prometna nesreća dogodila se oko 14.40 na autocesti A3 između čvorova Samobor i Sveta Nedelja, a u njoj je sudjelovalo i zaustavljeno policijsko vozilo, potvrdili su Hini iz zagrebačke policije.
Liječnička pomoć dvjema ozlijeđenima je pružena u KBC-u Sestre Milosrdnice, a jednoj u Traumatološkoj bolnici. Težina njihovih ozljeda još nije poznata.
Mediji navode da se automobil na autocesti zabio u policijsko vozilo koje je stajalo zbog očevida druge nesreće, piše HRT.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U ZAGORJU: Mladiću se bore za život, susjed ga izvukao iz gorućeg auta
Auto naletio na pješaka u Zagorju: Cesta zatvorena, očevid u tijeku
Tragičan ishod prometne nesreće u Zagorju: Preminuo 66-godišnjak
Drama u obiteljskoj kući: Umirovljenica napala snahu i vukla ju za kosu - 'Prokleta kurva, marš van iz moje hiže'
Vuk viđen u Zagorju, općina poslala poruku mještanima: 'Budite na oprezu'
Prometna nesreća: Sudarili se auto i vlak - pruga je zatvorena
Procurila imena i mailovi više od 560 tisuća hrvatskih učenika i nastavnika: Na popisu i škola iz Zagorja
Ne konzumirajte: Hitno se povlači popularni prehrambeni proizvod, može dovesti do gušenja
Dalmatinka Mare: 'Morala bih iskopati pola Biokova za normalnu količinu vina, Zagorje mi je bilo suđeno'
Nezaboravni ljetni praznici: U ponedjeljak počinje Ljetni dječji kamp zlatarskih mališana
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
