Snijeg u potpunosti odsjekao Dalmaciju od ostatka Hrvatske. Otvoren prihvatni centar za putnike
I dok u zagorskim krajevima nema tako velikih problema u prometu zbog snijega koji je padao ili pada u većem dijelu zemlje, u nekim drugim dijelovima zemlje problemi su i te kako osjetni.
''Do daljnjega NEMA slobodnog cestovnog pravca za SVE skupine vozila iz smjera Dalmacije prema unutrašnjosti i obrnuto (meteorološki uvjeti). Zbog većeg broja vozila koja su već isključena iz prometa na odmorištima i parking mjestima savjetujemo da se ne kreće na put na navedenoj relaciji.
U tijeku je zimsko održavanje cesta pa su česti zastoji iza vozila zimske službe koja se kreću sporije. Korisnike molimo za strpljenje!'' – javlja HAK.
Situacija je vrlo ozbiljna. U Gračacu je otvoren prihvatni centar za putnike zapele u prometu, na adresi Nikole Tesle 37, kod mosta u Gračacu, javila je Ravnateljstvo Civilne zaštite.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
PRIJETIO SUSJEDIMA SMRĆU: 'Ja sam Bog svemogući, pobit ću vas sve koje Hitler nije...'
[FOTO] Umjetnici i Tigrovi u akciji: Slike s likovnih kolonija prodane za kupnju važnog uređaja za zabočku bolnicu
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
