Prethodni članak
Sljedeći članak

Slavljenički koncert KUEU Kaj povodom 30. rođendana


KUEU Kaj Zlatar Bistrica u subotu je u Domu kulture održao slavljenički koncert povodom 30. rođendana. Sat i petnaest minuta programa satkanog od različitih glazbenih žanrova i stilova izveli su: recitatori, tamburaški orkestar, juniorski tamburaški sastav, ženska vokalna skupina, mješoviti pjevački zbor te vokalni solisti: Nadia Jakuš, Dora Sedak, Zlatko Deveničar, Vinko Gršić i Leonard Fulir.

Načelnica Zlatar Bistrice Vesna Mikulec zahvalila je svim članicama i članovima udruge na još jednom dojmljivom glazbenom doživljaju izvedenom na visokoj umjetničkoj i kvalitativnoj razini te obećala i daljnju podršku naše Općine Zlatar Bistrica radu naše udruge. Predsjednik KUEU Kaj Leonard Fulir ovom prilikom ističe da je udruga nedavno primila zlatnu diplomu Hrvatskog sabora kulture za 30 godina uspješnog rada na širenju i razvijanju kulturno-umjetničkog amaterizma i hrvatske kulture.

- Posebno želimo istaknuti i kako je naš legendarni maestro Pavao Lacković, koji je također nazočio koncertu, imao samo riječi hvale za naše izvedbe, kaj je neupitno potvrda i znak da uspijevamo, unatoč mnogim izazovima kojima smo izloženi, raditi dobro i kvalitetno – rekao je Fulir uz zahvalu voditeljima sekcija, Snježani Klancir, Ivani Tomašković i Matiji Vučkoviću. 

 

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook