Širi se karta Magistrale smrti: "Dosta je smrti na Staroj zagorskoj"
Nešto prije ponoći dogodila se prometna nesreća na državnoj cesti DC1 (Stara zagorska) između rotora kod West Gatea i Pojatnog. Dvije osobe poginule su sinoć oko 22:55 u prometnoj nesreći na državnoj cesti D-1 kod Donje Bistre, o čemu smo pisali OVDJE.
Prije dva dana je na istoj dionici došlo do tragedije kada su u sudaru automobila i kamiona poginuli 44-godišnja vozačica automobila i njezina kćerka iz Marije Bistrice.
Na Facebook stranici Policija zaustavlja - Krapinsko-zagorska županija jedan je pratitelj označio "Magistralu smrti".
"Pozdrav. Potresen svim nedavnim događajima na staroj zagorskoj magistrali, na kojoj i sam provodim velik dio mog putovanja, i potresen jučerašnjom teškom nesrećom u kojoj su stradali majka i kćerkica, šaljem Vam fotografiju koju sam izradio u proteklih pola sata da dignemo medije na noge, da se slika proširi i da dođe do onih koji kroje sudbine svih ostalih malih građana. Nekad obična slika koja se daleko proširi po internetu napravi efekt, nadam se da bude i ova", piše Mario.