Sam sebi objavio osmrtnicu : "Gotovo je. Očito im više ne trebam..."
Kruno je bio turistički animator godine 2019. i dobitnik HTZ - ove nagrade
U samom centru Varaždina osvanula je osmrtnica Krunsolavu Čuli, poznatom gradskom notaru. Osmrtnica je nalijepljena na kućici ispred koje je inače stalno gužva i u kojoj ovaj popularni Varaždinac izdaje potvrde da ste bili na Špancirfestu.
Iako je ovogodišnji Špancirfest u ponom jeku, kućica je zatvorena, a na osmrtnici piše :
"Sa neizrecivom tugom u srcu i bolom u glavi, javljamo svim prijateljima, neprijateljima te svekolikom građanstvu da je Varaždinski gradski notar "Štef Biškupečki Tišljarof", nakon dugogodišnjeg rada,a zahvaljujući brojno nadmoćnijem nerazumijevanju, blago i iznenada bez ikakave veće muke preminuo. Pogreb dragog vam pokojnika obavio je Područni ured Varaždin Porezne uprave Ministarstva financija RH".
Ovaj dobrohotni 65 - godišnjak nije mogao izbjeći porezni nadzor i zatvorili su mu radnju za vrijeme najpopularnijeg uličnog festivala u ovom dijelu Europe.
"Gotovo je, turistima ne mogu izdavati nikakave potvrde, niti ih na bilo koji način animirati. Zalijepio sam na kućicu particeplin i valjda je svima jasno tko je zapravo u Varaždinu "ključ uspjeha". Očito im više ne trebam..., izjavio je vidno razočaran gradski notar.
Ne samo da je prirasao srcima Varaždinaca i njihovih gostiju, da ironija bude još veća, Krunsolav je nagrađen kao turistički animator godine 2019. u cijeloj Hrvatskoj i dobio je nagradu Hrvatske turističke zajednice "Čovjek - ključ uspjeha" u kategoriji "Ljudi u turizmu".
Zatvaranje kućice poznatog Varaždinca i gradskog notara izazvalo je pravu mini pobunu na društvenim mrežama, od kojih izdvajamo objavu njegova sugrađana Dražena .
"I bijesan sam i ljut i ogorčen. Danas sam bio svjedok - dnu dna. Bravo za "tajne kupce", djelatnike porezne uprave : tu ste hrabri, a u Dalmaciju se ne usudite ni proviriti. Samo danas nakon vaše uspješne akcije, čuo sam barem petnaestak ljudi koji za najam apartmana na moru nisu ni vidjeli račun, a kamoli ga dobili. Tamo se ne smije ići - zana se čije to biračko tijelo...."
Ovome komentaru nemamo što dodati.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorje: Evo kada stiže pljusak s grmljavinom
Vrućina još jača, evo kad stiže vrhunac toplinskog vala
Drama u Zagorju: Sjekirom razbijao po kući, a zatim napao policajca. Morali ga prisilno vezati
Zagorec podnio prijavu policiji: 'Nisam dobil kredit'
Nestale stotine litara goriva u Zagorju. Policija pokrenula istragu
Gradonačelnica Zaboka potpisala važan ugovor: 'Drago nam je što smo ostvarili ovo sufinanciranje'
Sve se mijenja preko noći: ova 3 znaka do kraja lipnja ulaze u razdoblje najveće zarade u životu!
Prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Drama u vikendici: Pijana žena vrijeđala i prebila muža - 'Đubre jedno, prodo si me svima!'
Hokejski savez odgovorio Šimuniću na prozivke o 620.000 eura: 'Svi naši računi su uredno evidentirani'
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
