'Prva faza radova pri samom je kraju, građani se mogu javljati za rezervacije grobnih mjesta'
Na području općine Veliko Trgovišće intenzivno se radi na proširenju groblja u centru mjesta
Na području općine Veliko Trgovišće u tijeku su intenzivni radovi na proširenju groblja u samom centru mjesta. Prema riječima načelnika Roberta Grebličkog, radi se na prvoj fazi uređenja grobnih mjesta, a radi se i potporni zid. Nakon toga uslijedit će i uređenje zelenih površina i stazica. Radove na groblju izvodi Općinska komunalna tvrtka Trgo-Kom, a u prvoj fazi oni su vrijedni između 2,5 i 3 milijuna kuna. - Općina Veliko Trgovišće započinje s postupkom dodjele na korištenje grobnih mjesta na groblju Veliko Trgovišće 2 i mogućnost rezervacije istih. Sve potrebne informacije mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Veliko Trgovišće – dodao je načelnik Greblički.
Valja spomenuti kako je čitava investicija izgradnje groblja vrijedna oko 7 milijuna kuna, a Općina će je financirati sama iz svog proračuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kada pržite kobasicu u tavi dodajte ovaj sastojak, razlika se osjeti već pri prvom zalogaju
Zagorka tukla bivšeg muža i prijetila mu smrću: 'Spikala te bum, riješila te bum tog života'
Nestala je Lana. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
DRŽAVNI INSPEKTORAT: Iz prodaje se povlači popularni proizvod - provjerite jeste li ga kupili
Na Bračku će se graditi veliki Centar za palijativnu skrb. Evo detalja
Užas na sjeveru Hrvatske: Beba umrla, otac prijetio oružjem
Sud je vozaču (72) danas trajno oduzeo auto. Policijska uprava objavila razloge
Jembrih: Izvješće o radu zatvorskog sustava potvrđuje odgovornu i reformski usmjerenu politiku Vlade
Povlači se mesni proizvod omiljen mnogim Hrvatima - može predstavljati rizik po zdravlje
U sjećanje na Andreju: Dođite na humanitarnu utvrku 'RUNdreja' u Pregradu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
