Privremena regulacija prometa zbog rekonstrukcije plinske mreže
Grad Varaždin obavještava građane kako će zbog izvođenja radova na rekonstrukciji plinske mreže i plinskih priključaka biti uvedena privremena regulacija prometa u Ulici Eugena Kumičića u Varaždinu.
Privremena regulacija prometa uvodi se na zahtjev tvrtke Termoplin d.d., a radove će izvoditi tvrtka JAGIĆ d.o.o. iz Ludbrega. Suglasnost za uvođenje privremene regulacije izdao je Upravni odjel za gradnju i komunalno gospodarstvo Grada Varaždina, uz prethodno mišljenje Policijske uprave varaždinske.
Radovi će se izvoditi od 9. ožujka do 30. studenoga 2026. godine, tijekom čega će promet u zoni radova biti reguliran prema odobrenom prometnom elaboratu i postavljenoj privremenoj prometnoj signalizaciji.
Nadzor nad postavljanjem i provedbom privremene prometne signalizacije provodit će djelatnici policije u okviru svojih zakonskih ovlasti.
Iz Grada Varaždina mole građane i sve sudionike u prometu za razumijevanje i dodatni oprez prilikom kretanja navedenom dionicom te da poštuju privremenu prometnu signalizaciju kako bi se radovi mogli izvesti sigurno i u planiranom roku.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Izbio požar u poznatoj tvrtki: Na terenu je bilo osam vatrogasaca, doznaju se detalji!
Znanstveno istraživanje otkrilo najljepše ime na svijetu – popularno je i u Hrvatskoj
Planuo vlak na željezničkoj postaji. Diže se gusti oblak dima
Užas pred popularnim klubom: Brutalno pretučeni mladići - 'Jedan nedavno operirao tumor'
Službeno! Kolinda Grabar-Kitarović otkrila veliku vijest: 'Spremam se...'
Novi detalji stravičnog ubojstva! Susjedi u potpunom šoku: 'Nisu mu se mogle oduprijeti...'
Porezna poslala važnu obavijest: 'Ovim će građanima uplaćeni iznos novca biti vraćen'
Eksplozija u skladištu: Zaposlenici su intervenirali, doznaju se detalji!
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
Sjajan obiteljski film ''Glavonja'' dolazi u Kino Krapina
Pazi žaba – Na cesti niste sami, na cesti smo i mi životinje
