Policija u vozilu pronašla gotovo 20 kila kokaina visoke čistoće!
U sklopu pojačanih aktivnosti koje se provode u mjesecu borbe protiv ovisnosti policijski službenici Odjela kriminaliteta droga Službe kriminalističke policije Policijske uprave dubrovačko neretvanske kod državljanina BiH pronašli su gotovo 20 kg kokaina.
Naime, u srijedu, 22. studenoga, u 17,30 sati, s namjerom izlaska iz Republike Hrvatske u pravcu BiH, u blizini MCGP Gornji Brgat, pristupilo je osobno vozilo čeških nacionalnih oznaka kojim je upravljao državljanin Bosne i Hercegovine u dobi od 35 godina.
Obzirom da je službeni policijski pas za detekciju droga u trenutku kontrole reagirao, a vozač pokušao pobjeći, u čemu su ga spriječili policijski službenici, posumnjalo se na krijumčarenje droge te je zatražen nalog za pretragu vozila, javlja PU dubrovačko – neretvanska.
Temeljem naloga Županijskog suda u Dubrovniku vozilo je detaljno pretraženo kada je u posebno izrađenom prostoru, ispod stražnjeg sjedala koji se otvara pomoću elektromagnetne brave, pronađeno 17 pakiranja s ukupno 19,300 kg kokaina visoke čistoće, kojeg je u namjeri stjecanja znatne imovinske koristi, osumnjičeni prevozio u jednu od balkanskih zemalja radi dalje preprodaje.
Droga je uz potvrdu oduzeta, a državljanin BiH uhićen i uz kaznenu prijavu zbog sumnje da je počinio kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i prometa drogama, predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave dubrovačko-neretvanske.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nesreća u Zagorju: Četiri osobe Hitna odvezla u OB Zabok
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Obojite jaja sodom bikarbonom: Izgledaju božanstveno, a sve je gotovo za 10 minuta
Stiže novi šok: Evo koliko bi od utorka moglo koštati gorivo u Hrvatskoj
Teška nesreća u Zagorju: Vozač završio s teškim ozljedama
Pogledajte što stiže: Topli početak travnja, a onda drastičan preokret. Evo što nas čeka
PU krapinsko - zagorska izdala ozbiljno upozorenje: 'Pojačano ćemo nadzirati'
Vodonistalater iz Zagorja pokazao policajcu srednji prst: 'Niš se nem smiril'
U Kumrovcu održan drugi susret dječjih vijeća Krapinsko-zagorske županije
Uz mirovinu stiže i dodatna isplata: Evo kada sjedna na račun i koliko iznosi povećanje
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
