Policija u Bedekovčini uhitila muškarca nedaleko njegove kuće
Iako je već bio nadomak svoje kuće, vjerojatno već uvjeren kako će se 'izvući', jedan je pijani stanovnik Bedekovčine sinoć ipak dobio što je zaslužio.
On je naime poprilično pijan sjeo za volan i vozio se kroz Bedekovčinu, kad ga je oko 22 sata u redovnoj kontroli prometa zaustavila policija.
Kako je izvjestila Pu krapinsko - zagorska, 54-godišnji vozač je upravljao osobnim vozilom s 1,97 promila alkohola u organizmu, zbog čega je priveden u policijsku postaju gdje je zadržan do otriježnjenja.
"Vozaču je određeno zadržavanje i protiv vozača slijedi podnošenje optužnog prijedloga zbog počinjenog prekršaja iz čl. 199., Zakona o sigurnosti prometa na cestama sa predloženom novčanom kaznom od 1.320,00 eura i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.", navodi policija u svom priopćenju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Paprike zalijte ovom domaćom otopinom: Dobit ćete nikad bolji urod
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Stiže velika promjena oko povratne naknade: Više nećemo skupljati samo plastične boce
Kreću radovi uređenja staze opremljene klupama i rasvjetom u Konjščini
Stižu nova pravila o kreditima: Bit će stroža, a banke ostaju bez jedne od omiljenih praksi
Može li Gaj Mače pomoći Zagorcu KR?
Izmjene Zakona: Lokalne vlasti odlučivat će o prodaji alkohola
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
