Ovi dijelovi Zagorja danas će biti bez struje zbog radova na mreži
Stanovnici pojedinih naselja u Krapinsko-zagorskoj županiji danas, u utorak 17. veljače 2026. godine, privremeno će ostati bez električne energije. Prekide je unaprijed najavio HEP Operator distribucijskog sustava zbog planiranih radova na elektroenergetskoj mreži.
Riječ je o redovitom održavanju i zahvatima kojima se osigurava sigurnija i pouzdanija opskrba električnom energijom, a radovi će se provoditi u prijepodnevnim i ranim poslijepodnevnim satima.
Bez struje od 8.30 do 14 sati bit će stanovnici Gregurovca, gdje je obuhvaćeno cijelo naselje, zatim dijela Jalšja (kućni brojevi 86–88 parni i 87) te dijela Oratja (među ostalim 53–57 neparni, 65, 65/D, 67–71 neparni, 75 i 87). U istom terminu struje neće biti ni u dijelovima naselja Čret (uključujući brojeve 106–108 parne, 114–120 parne, 120/H, 120/J, 122–128 parne, 132, 188, 190/A i 192) te u Škarićevu (78/A, 198, 199–201 neparni i 201/A).
Od 9 do 12 sati bez električne energije bit će dio naselja Donji Zbilj i Gornji Zbilj. U Donjem Zbilju obuhvaćeni su, među ostalim, kućni brojevi 38, 42, 44/2, 44/3, 46, 52, 54/1, 56–60 parni te 35–41 neparni, 41/1, 43–45 neparni, 49–51 neparni, 51/1, 53, 53/1 i 55–59 neparni, dok je u Gornjem Zbilju riječ o kućnom broju 2.
Iz HEP-a napominju da se radovi mogu odgoditi u slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta. Građanima se savjetuje da tijekom najavljenih termina planiraju svoje obveze bez korištenja električne energije, unaprijed napune mobilne uređaje te, ako je potrebno, prilagode radne procese i kućanske aktivnosti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Luka (38) preminuo u čekaonici Hitne, obitelj je neutješna: 'Molio ih je da ga prime'
Pretjecala unatoč zabrani na Staroj zagorskoj: 88-godišnjakinja izazvala sudar, 20-godišnjak teško ozlijeđen
Poginuo 52-godišnji vlasnik poznatog kafića
VRIJEME DANAS: Stižu grmljavinski pljuskovi, a evo gdje će pržiti do 35 °C
Od iduće godine cijepljenje protiv ove infekcije bit će obvezno u RH
[FOTO] Završen je Dječji Festival 'Prvi glas Zagorja', pobjede odnijeli Zagorci
Luka (38) umro u čekaonici, supruga: 'Molio me da ga vozim u drugu bolnicu'
Krenula 4. NL središte skupina A. Evo kako su startali zagorski predstavnici
STRAVA: Granični policajac napravio pokolj, tijela našla djevojčica na biciklu
[FOTO i VIDEO] Uživo iz Začretja: Počeo Dječji festival 'Prvi glas Zagorja'
Važna uloga mrtvih i trulih stabala u šumama
Traži se Disponent u međunarodnom transportu. Evo detalja
Letački spektakl koji se ne propušta - 29. Susreti za Rudija!
Nova dimenzija modernog stanovanja - svježina bez otvorenih prozora
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
