Otvoreno novo dječje igralište i izvučene skupine za 2. izdanje turnira Kup zabočkih kvartova
Dvostruko događanje u ulici Marije Jurić-Zagorke u Zaboku u organizaciji SU "Zabočki lavovi"
U organizaciji zabočke sportske udruge "Zabočki lavovi" otvoreno je novouređeno dječje igralište iza zgrade u ulici Marije Jurić-Zagorke u Zaboku, a odmah nakon toga izvučene su skupine za II. izdanje mini nogometnog turnira "Kup zabočkih kvartova - uredi svoj kvart". Nazočnim gostima i stanarima zgrade, koji su potpomogli ovaj event, prvo se obratio predsjednik SU Zabočki lavovi, Marko Deak. Slijedila je zanimljiva prezentacija samog projekta, a prikazan je i video-uradak s prvog izdanja turnira. Podsjetimo prošle godine osvojila ga je momčad Kaptol I, za koju su nastupali: Davor Iskrić, Marko Belanović, Hrvoje Jurina, Vedran Piljek i Zoran Mihovilić. Nagradu od 15.000 kuna odlučili su investirati u dječji park u ulici Mariji Jurić-Zagorke, koji sada zaista izgleda sjajno i spomenuta petorka ima pravo biti ponosna na sebe. Park je otvorio gradonačelnik Grada Zaboka, Ivan Hanžek.
Nakon otvaranja parka slijedilo je izvlačenje nagarada za drugo izdanje turnira. Ove godine nastupit će dvije momčadi više, tj. 18 momčadi s područja Grada Zaboka, koje će biti podijeljene u 6 skupina sa po tri momčadi. Uz izvlačenje skupina izvlačile su se i boje dresova za svaku momčad. Prema neslužbenim saznanjima i prema prijavama momčadi najjače su skupina A, gdje je i branitelj naslova i skupina F. Turnir će se kao što smo i najavili održati u Parku Milana Prpića u Zaboku, 27. lipnja i trajat će cijeli dan. Poslije prvog kruga ispasti će samo dvije momčadi, o onda slijedi osmina finala i igranje na ispadanje.
Dečki iz sportske udruge "Zabočki lavovi" postavili su pred sebe visoke kriterije, pa je tako i ovaj dvostruki event bio na vrlo zavidnom nivou i svi su s novootvorenog igrališta u ulici Marije Jurić-Zagorke otišli puni lijepih dojmova. Naravno najviše su profitirali oni najmlađi koji će sada konačno moći igrati na lijepo uređenom igralištu.
Skupine 2. izdanja "Kupa zabočkih kvartova - uredi svoj kvart"
A: Kaptol I, Špičkovina, Centar 2
B: Zabočka 2, Lug, Grabrovec 2
C: Gubaševo, Trebež, Repovec
D: Tisanić Jarek, Centar 3, Centar 1
E: Zabočka 1, Grdenci, Grabrovec 1
F: Pavlovec, Kaptol 2, Dubrava
Prethodni članak
Sljedeći članak
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Nova promjena: Od 1. studenog uvodi se naknada za uslugu koja se dosad nije naplaćivala
Ovako se prave faširane šnicle: ne dodaju se ni jaja ni prezle, a ukusnije sigurno niste probali
Novi detalji stravične pucnjave: Sve je počelo u poznatom kafiću, otkriven povod
[PROGNOZA VREMENA] Evo kada su mogući pljuskovi
Krenula teniska liga KZŽ
Josip zbog špageta prijetio cijeloj Vladi RH: 'Sve ću vas pobiti!'
Razbojnici s pištoljem dvaput opljačkali blagajnicu: 'Ne mogu više…'
Saznaju se novi detalji o napadaču iz Čakovca: Bio u zatvoru u BiH, a ovo je pozadina krvavog sukoba...?
[FOTO] Povijest ponovno marširala Krapinom: 13 postrojbi iz cijele Hrvatske stiglo u Zagorje
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
