Općina Hum na Sutli uručila nagrade najuspješnijim učenicima i studentima
Općinski načelnik Zvonko Jutriša i zamjenica općinskog načelnika Tanja Topić čestitali su nagrađenim učenicima i studentima te im uručili jednokratne novčane nagrade i zaželili mnogo uspjeha u njihovom daljnjem obrazovanju
Nedavno je u uredu općinskog načelnika upriličen je prijem nagrađenih učenika i studenata za školsku/akademsku 2018/2019. godinu, sukladno raspisanom javnom natječaju za dostavu prijedloga za dodjelu novčane nagrade učenicima i studentima s područja općine Hum na Sutli za školsku/akademsku godinu 2018./2019. i Javnom pozivu za dodjelu nagrada za posebna postignuća učenika srednjih škola u školskoj 2018./2019. godini koji su bili raspisani od strane Općine Hum na Sutli tijekom mjeseca listopada 2019. Općinski načelnik Zvonko Jutriša i zamjenica općinskog načelnika Tanja Topić čestitali su nagrađenim učenicima i studentima te im uručili jednokratne novčane nagrade i zaželili mnogo uspjeha u njihovom daljnjem obrazovanju.
Nagrade su uručene Loreni Imširović iz Lastina koja je imala prosjek ocjena u četverogodišnjem srednjoškolskom obrazovanju 4,95, a Viktorija Golenko iz Huma na Sutli 4,71 (pojedinačne nagrade u iznosu od 2.000,00 kuna). Po 3.000,00 kuna uručeno je najboljim studentima i to Anamarii Klasić iz Huma na Sutli, (prosjek ocjena 4,99), DariuStuhne iz Malog Tabora (prosjek ocjena 4,52) te Ines Staroveški iz Lastina (prosjek ocjena 4,26).
Krunoslavu Draškoviću iz Rusnice za osvojeno prvo mjesto na državnom natjecanju iz Obrazovnog sektora strojarstvo, brodogradnja i metalurgija u natjecateljskoj disciplini CNC i CAD/CAM tehnologije uručen je iznos od 1.000,00 kuna, a Anamariji Gluhak iz Vrbišnice uručen je iznos od 700,00 kuna za osvojeno drugo mjesto na državnom natjecanju iz klasičnih jezika (Latinski jezik za strukovne škole).
Uprilične je i prijem triju najboljih humskih sportašica Kickboxing kluba Krapina i to humčanke Lane Zajec koja j proglašena najboljom sportašicom u 2019. godini od 14-18 godina, te Nikoline Rebić i Lucije Antolić. Općinski načelnik Zvonko Jutriša i zamjenica općinskog načelnika Tanja Topić uručili su im poklon bonove u vrijednosti od 500,00 kuna za kupnju sportske opreme. Čestitke za trud i rad upućene su i trenerici Silviji Hršak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Nova promjena: Od 1. studenog uvodi se naknada za uslugu koja se dosad nije naplaćivala
Dostavljač dizao desnicu, vrijeđao i prijetio prosvjednicima na skupu molitelja u Zagrebu: 'J**at ćemo vam mamu'
Novi detalji stravične pucnjave: Sve je počelo u poznatom kafiću, otkriven povod
[FOTO I VIDEO] Više stotina Zagoraca danas hodočastilo na Trsat uz limenu glazbu
Danas počinju ''Dani folklora i zabave Laz 2026.''
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
