Napadnuta psihijatrica, koju je izbola pacijentica je stabilno
Dr. Elvira Koić, poznata psihijatrica koja je jučer od strane pacijentice (37) nožem višestruko izbodena u svojoj privatnoj ordinaciji u Virovitici, stabilno je, javlja portal icv.hr.
''Pacijentica je u kasnim večernjim satima operirana, njeno stanje je stabilno i zasad se uspješno oporavlja'' – rekao je za icv ravnatelj Opće bolnice Virovitica Dinko Blažević. Sreća u nesreći, naglašava ravnatelj, je blizina ordinacije dr. Koić i Opće bolnice, koje su udaljene svega par stotina metara – njena ordinacija nalazi se gotovo na ulazu u bolnicu, pa joj je pomoć pružena jako brzo.
Podsjećamo, jučer oko 17 sati pacijentica (37) nožem je nasrnula i izbola poznatu psihijatricu prim.mr.sc. Elviru Koić, dr.med., u njenoj privatnoj ordinaciji u Virovitici. Napad su čuli susjedi koji su pozvali policiju, koja je počiniteljicu na licu mjesta uhitila, a ozlijeđena liječnica prebačena je u Opću bolnicu Virovitica, gdje joj je pružena pomoć.
Kako je izjavila dr. Sandra Frljević iz Objedinjenog hitnog bolničkog prijama u Općoj bolnici Virovitica, dr. Koić primljena je s višestrukim ubodnim ranama po cijelom tijelu, ali da joj je stanje bilo stabilno. Iako je imala višestruke rane po cijelom tijelu, nije bila životno ugrožena.
''Pacijentica je izgubila puno krvi, budući da je napad, prema informacijama koje zasad posjedujemo, trajao oko pola sata. Iako ima višestruke ubodne rane po cijelom tijelu, nije životno ugrožena. Njeno stanje zasad je stabilno. Pomoć joj se pruža i nadalje'' – kratko je jučer komentirala dr. Sandra Frljević.
Nakon stabilizacije, dr. Koić prošla je sinoć i operaciju. Žena koja ju je napala je uhićena, a slučaj je preuzelo Državno odvjetništvo, doznaje icv iz PU virovitičko-podravske.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Ponedjeljak donosi promjene: Kome stiže novac, a kome ljubav?
Hrabri Zabok pao tek u produžecima
Inker osigurao naslov dva kola prije kraja prvenstva
Mutak zabio za pobjedu
Pala čak 34 gola
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
