Na javni poziv za gradnju sportske dvorane u Hrašćini pristiglo je pet ponuda
Podsjetimo, nakon što je početkom listopada prošle godine poništen natječaj za izgradnju sportske dvorane, projekt je odgođen
Na javni poziv odnosno postupak javne nabave Krapinsko – zagorske županije, za gradnju školske sportske dvorane kod Područne škole Hrašćina, pristiglo je pet ponuda. Slijedi postupak analize pristiglih ponuda, potom i žalbeni rok, a nakon toga, bit će poznat izvođač radova, kaže načelnik Općine Hrašćina Branko Tukač. - Nadam se da ćemo sada imati sreće i da će jedna od pristiglih ponuda za gradnju sportske dvorane biti valjana – komentirao je načelnik Tukač.
Podsjetimo, nakon što je početkom listopada prošle godine poništen natječaj za izgradnju sportske dvorane, projekt je odgođen. Investitor je Krapinsko – zagorska županija. Dvorana će biti površine 966 kvadrata, a projekt je vrijedan 10,5 milijuna kuna s PDV – om. Načelnik Tukač izrazio je nadu da će ove godine radovi na izgradnji i krenuti, jer je za Hrašćinu dvorana dugogodišnja želja i potreba. Općina Hrašćina ima obavezu realizirati radove na zemljištu uoči samog početka gradnje, odnosno pripremiti teren.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
Užas na odmorištu! Iz kamiona izvukli mrtvog vozača: 'Ovo nam je prvi put'
IN MEMORIAM: Zagorski vatrogasci u tuzi. 'Bio je čovjek od povjerenja i sjedinjavao ljude'
TEŠKA NESREĆA: Sudarili se auto i motor, motociklist poginuo
VELIKO OLAKŠANJE: Ova 3 horoskopska znaka napokon će izaći iz teškog razdoblja
Zagorska policija izdala važno upozorenje za dane 'Martinja'
VELIKA TRAGEDIJA: Preminuo i drugi mladić (18) iz stravične prometne nesreće
Između doma i pozornice: Kuća Klajn postaje prostor susreta umjetnosti i emocija
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
