Motociklist se zabio u betonsku ogradu i na mjestu poginuo
Policija je izvijestila da je prebrzo vozio
U prometnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 20.30 sati u Varaždinskoj ulici u Gornjem Vratnu, smrtno je stradao 49-godišnji muškarac. On je upravljao motociklom iz smjera Petrijanca u smjeru Cestice, javljaju iz PU varaždinske.
Pri ulasku u blagi desni zavoj, zbog neprilagođene brzine stanju kolnika i uvjetima prometovanja, izgubio je nadzor nad upravljačem te vozilom sišao van kolnika na rubnik uz biciklističku traku i mekani teren uz dvorišnu ogradu.
Pritom je prednjim dijelom motocikla udario u metalnu dvorišnu ogradu, nakon čega je tijelom udario u susjednu betonsku dvorišnu ogradu i pao na tlo. Nesretni je muškarac preminuo na mjestu događaja, a smrt je konstatirao mrtvozornik.
Prethodni članak
Sljedeći članak
VIDEO: Požar u Zagorju, vatrogasci su na terenu, u tijeku gašenje
Zagorci pretjerali na Valentinovo. Umjesto na svadbi prenoćili u policiji
PROVJERILI SMO: U Zagorju puca gotovo svaki četvrti brak, evo što stoji iza brojki
NOVA PRAVILA: Ove godine ljetno računanje vremena stiže ranije
Stigao poziv za sve Zagorce od 18 do 65 godina starosti
Grad Zabok upozorava: 'Ne nasjedajte, riječ je o prijevari!'
TUŽNA VIJEST: Preminuo Josip Hršak - posljednji krapinski postolar i čuvar tradicije
Skandal u našem kraju: Direktorica oštetila firmu za ogroman iznos – istraga završena!
Bivša hrvatska političarka i učiteljica maramom zadavila majku, ne ide u zatvor: 'Ima šizoaktivni poremećaj'
Hitno upozorenje: Novi opoziv hrane za bebe - provjerite zalihe!
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
