More posjetitelja u Gornjoj Stubici: Pokazali se borbeni zrakoplovi, letjelice i padobranci, a najatraktivniji dio programa tek slijedi
More posjetitelja ponovo se danas slilo u Gornju Stubicu, gdje se održavaju 26. Susreti za Rudija. Izuzetno atraktivan program ovog, najjačeg aeromitinga u Europi, privukao je brojne turiste iz raznih krajeva Hrvatske, ali i preko granica.
Nastupile su brojne letjelice, skakali padobranci, prelijetali helikopteri, te borbeni zrakoplovi. Najatraktivniji dio programa tek slijedi, jer Krila oluje i MIG – 21 tek stižu, iza 16.30 sati.
Nakon letačkog programa, od 17 sati možete uživati u nastupu Sanje, Marinka i Zeca koji će izvoditi najveće hitove Novih fosila, kao i uz bogato gastro ponudu te sajam domaćih proizvoda.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U ZAGORJU: Mrtvo tijelo pronađeno u stanu, policija nam otkrila prve detalje
Inspekcija utvrdila: Svaki treći OPG na tržnicama prodaje 'tuđu' robu
Strašna nesreća: Jedna osoba poginula, druga hitno prevezena u Opću bolnicu
Karlo se napio na pogrebu oca pa vrijeđao policiju: ‘Tata mi je hmrl, odje*ite!’
Dvije općine ulaze u novu suradnju, iza svega stoji važan sporazum
Između boje i otiska
Šibenka bolja od Zaboka
ŠOKANTNO! Djeca uz Savu pronašla ljudske kosti. Policija otkrila o čemu je riječ
Članovi DVD Petrovsko nastavili su dugogodišnju tradiciju čuvanja Isusovog groba
Vatrogasci DVD-a Zabok dežurali na Božjem grobu Vatrogasci
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
