Misteriozni dobitnik: Osvojio 37 milijuna na Eurojackpotu, ali se ne javlja
Foto: PIXSELL/Ilustracija
VIJESTI IZ SVIJETA - Slovenska Lutrija više od dva mjeseca od izvlačenja Eurojackpota čeka sretnog dobitnika koji je osvojio više od 32 milijuna eura. Međutim, od vlasnika dobitnog listića ni traga ni glasa, a rok za podizanje dobitka istječe mu 21. kolovoza.
Dobitni listić uplaćen je u svibnju na adresi Cesta Staneta Žagarja. U 42. kolu izvlačenja Eurojackpota kombinacijom brojeva 11, 17, 19, 33, 40 i dodatnih brojeva 7 i 12 donio je sretnom dobitniku Jackpot vrijedan 37.344.472,10 eura, izvještava Net.hr.
Što ako se ne javi?
Ako se dobitnik ne javi i zatraži isplatu unutar 90 dana od izvlačenja, iznos se vraća u fond Eurojackpota u skladu s pravilima. U slučaju isplate, slovenski milijunaš će biti bogatiji za gotovo 32 milijuna eura, dok će njegova općina dobiti 5.601.670,81 eura.
Ovo je druga najveća nagrada osvojena ikad u Sloveniji, piše 24 Ur. Rekorder je sretni dobitnik koji je u travnju prošle godine postao bogatiji za 60 milijuna eura.
Iako se čini nevjerojatno, nije prvi put da nagrada ne stigne do sretnog dobitnika. Nakon intenzivne, ali neuspješne potrage za dobitnikom, iznos od 1.307.522,30 eura vraćen je u fond Lotka.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kakva sreća. Evo kamo odlazi ogromni Eurojackpot
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
PROGLAŠENI POBJEDNICI: Najbolje zagorske štrukle ispekla je ekipa OPG – a Micak – Klet Zagorski dvori
Na kućne adrese stižu plave kuverte: Provjerite što bi trebali učiniti ako dobijete poštu
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
