Mala školica nogometa nastavlja se i ove godine, od danas prijave
Ove godine organizira se u terminu od 30.06.- 02.07.2021.na igralištu kod Pečka
Udruga ‘Kaj’ – Petrovsko javno se obratila djeci I roditeljima povodom prošle godine započete priče o Maloj školici nogometa koja se ove godine nastavlja i dalje. ‘U tome će nam se pridružiti novoosnovana udruga ‘NK0 Petrovsko te ekipa Udruge mještana Preseke Zapad koja uvijek rado surađuje sa nama. ‘Mala školica nogometa’ će se ove godine organizirati u terminu od 30.06.- 02.07.2021.na igralištu kod Pečka. ‘Prijave počinju danas, prijavljujete se u inbox Udruge, a same treninge će voditi svima poznati nogometaš Mladen Šerek s dečkima iz nogometnog kluba Petrovsko.Školica nogometa će se održavati u večernjem terminu s početkom od 18:00, a dužina treninga i sama organizacija će ovisiti o broju prijavljene djece.
Drago nam je što će se školica nogometa odvijati u tjednu prije tradicionalnog turnira ‘Pečkov kip’ koji je poznat izvan granica naše Općine, a nadamo se i da će i naš program školice postati tradicija i poveznica za daljnju uspješnu suradnju među udrugama. Zahvaljujemo i NK Pregrada što će nam za potrebe školice posuditi svoju nogometnu opremu. Za turnir ‘Pečkov Kip’ prijave traju do petka 02.07.2021. do 20:00 sati, kotizacija po ekipi iznosi 400 kuna, a za dodatne informacije mogu nazvati na broj 0988022162 - Stjepan Leljak- Čkalja!, javljaju iz Udruge ‘Kaj’ Petrovsko. Ovaj program provodi se u sklopu programa Aktivni u zajednici koji se provodi uz programsku suradnju i financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
Policija sinoć u Zagorju zaustavila vozača. Detalji će vas šokirati
STRAŠNA TRAGEDIJA: Dvije osobe poginule, troje je ozlijeđenih. Objavljeni su detalji
[FOTOGALERIJA] Sjajna Jelena Rozga sinoć oduševila Zagorce na Adventu u Zaboku
NESREĆA: Vlak na pružnom prijelazu naletio na auto, policijski očevid u tijeku
Prvog siječnja sve im se okreće: Ova 2 znaka u 2026. ulaze s više sreće nego ikada
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
U 46. godini života preminula zvijezda kultne serije
FOTOGALERIJA: Veselo je i danas bilo u Oroslavju. Šimunić: ''Trudimo se obraniti titulu najljepšeg adventa u Hrvatskoj''
Osma prvenstvena pobjeda sjajnog Zaboka
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
