''Ja sam jedna od vas'' poručila je Ines Debelić i objavila kandidaturu za načelnicu!
Objavljena je još jedna kandidatura, ovaj puta za načelnicu Općine Konjščina. U borbu za čelno mjesto u Općini Konjščina ponovno će Ines Debelić.
''Prije 4 godine okupila sam nezavisnu listu u Konjščini s ciljem da zaštitimo građane i ne dopustimo izgradnju spalionice u Konjščini.
Nažalost, u više navrata smo se susretali s raznim situacijama kojima je bio cilj da nezavisne podijele, zbune i unište.
Mi se nismo dali zbuniti ni uništiti, ali smo definitivno shvatili da smo prijetnja velikim strankama i zato smo listu osvježili ljudima koji žele stvarati, boriti se i razvijati.
Meni, kao i nikome od njih, nije problem pokucati na vrata Ministarstva i pitati što se događa s našom prugom, cestom i zašto je cijeli istočni dio Zagorja zapostavljen.
Isto tako, nije nam problem i dalje upozoravati 4 godine da se previše troši na medije, a premalo se komunicira s građanima i premalo ih se sluša – demokracija je sustav koji počiva na narodu i svatko tko je narod zanemarivao, nije se najslavnije proveo!
Svatko tko se zatvori u utvrdu na 4 godine i misli da ne treba slušati svojeg sumještana, nažalost, ima krivu percepciju – političari su tu da služe narodu, a ne obrnuto!
Od mene možete očekivati da budem jedna od Vas, 3308.
Nastojat ću sve različitosti u mišljenjima, stavovima, idejama mještana poštovati jer usprkos razlikama ujedinjeni smo svi oko istog cilja. Za boljitak i istinsku promjenu!
Premda mi je tijekom ove 4 godine nekoliko puta rečeno da su „nezavisni nekaj najgore kaj se Konjščini moglo dogoditi jer stalno neke spitavaju i stalno im neke smeta“ nisam nikada odustala od toga da politiku kreiramo prema javnom interesu, a ne privatnom i sada sam spremna, zrela i dovoljno politički iskusna da takvu politiku provodim kao načelnica Konjščine!'' - poručila je Ines Debelić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Učenik brutalno pretučen u osnovnoj školi. Njegova majka: 'Lupali su mu glavom o umivaonik'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
[FOTO] Zdravo, fino i zabavno! Djeca u Zaboku oduševila na radionici kuhanja s Lidlom Hrvatska
Delegacija Sjeverne Makedonije u Krapini, Petek: 'Kad dobro radite, stvorite si ugled i tad svi žele raditi s vama'
Delegacija 103. brigade Hrvatske vojske Krapina posjetila zagrebački Mirogoj
Virolog upozorava: Ovaj virus ima sve potrebno da izazove novu pandemiju
U SB Krapinske Toplice obilježen Svjetski dan moždanog udara
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
