[FOTO] Centar Zagreba pun policije, snima se na sve strane
Centar Zagreba jutros je pun jakih policijskih snaga, a jedan od razloga je najavljeni prosvjed AHSP-a ispred prostorija Srpskog narodnog vijeća zbog održane izložbe „Legat“ Dejana Medakovića.
Prosvjed je počeo u 11 sati. Iz policije su izvijestili da će se do 13 sati održati javno okupljanje u organizaciji političke stranke.
Sukladno članku 79. Zakona o policijskim poslovima i ovlastima, u sklopu osiguranja, zagrebačka policija audio-vizualno snima navedeno javno okupljanje na mjestu okupljanja i prilaznim pravcima, pišu 24sata.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Uvijek kada pripremate pire krumpir dodajte jedan sastojak – bit će mnogo ukusniji i bez ijedne grudice.
Umjesto prezli u meso za faširane šnicle, dodajte ovaj jedan sastojak – profesionalci kažu da će tada biti još ukusnije
Zagorci pretjerali na Valentinovo. Umjesto na svadbi prenoćili u policiji
Hoće li i u Zagorju biti snijega, otkriva Kristijan Božarov
Novac će sjesti na račune tisuća građana, neki mogu računati i na 1700 eura
PROVJERILI SMO: U Zagorju puca gotovo svaki četvrti brak, evo što stoji iza brojki
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski sportaš
Iva i Jasna počupale se oko 5 ujutro zbog glazbe, a onda je nastao potpuni kaos...
Pomrčina Sunca donosi dramu: Jednima pucaju veze, drugima je karijera na klimavim nogama
Evo koliko je Hrvata otkazalo dopunsko osiguranje zbog poskupljenja
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
