Dunja Špoljar izabrana u Predsjedništvo Socijaldemokratskog foruma žena Hrvatske
Predsjednica krapinsko – zagorskog socijaldemokratskog foruma žena i saborska zastupnica Dunja Špoljar izabrana je u Predsjedništvo,
Socijaldemokratski forum žena Hrvatske održao je u subotu, 29. studenog 2014, svoju 14. Izbornu skupštinu na kojoj je za novo/ staru predsjednicu izabarana Gordana Sobol, a za potpredsjednice su izabrane Karolina Leaković i Melita Mulić.
Predsjednica krapinsko – zagorskog socijaldemokratskog foruma žena i saborska zastupnica Dunja Špoljar izabrana je u Predsjedništvo, a u Glavnom odboru krapinsko – zagorske interese u naredne četiri godine predstavljat će Snježana Romić iz Tuhlja i Sandra Turković iz Zaboka.
Skupštini je nazočio predsjednik SDP-a Hrvatske i premijer Zoran Milanović, SDP-ovi ministri u Vladi Siniša Hajdaš Dončić, Milanka Opačić, Mirando Mrsić te brojni ostali gosti, a na početku skupštine pozdravnim govorom obratila se predsjednica Foruma Gordana Sobol osvrnuvši se na rad u protekle četiri godine.
U svojem obraćanju Milanović je svojim kolegicama kazao da će se izmjenama Izbornoga zakona jasnije definirati sankcije i rokovi za one koji na listama za izbore neće imati namanje 40 posto žena. "Lista koja nema 40 posto žena neće moći biti predana i bit će odbačena", rekao je Milanović te nadodao kako je SDP jedina stranka koja se dosada nastojala tog pravila držati
Prethodni članak
Sljedeći članak
Dio Hrvata uskoro neće moći pristupiti internetu na mobitelu: Mreža se gasi i u Zagorju!
Policija upala u kuću u Zaboku pa ostala u šoku: Prizor ih je potpuno zatekao!
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Prvo ekološko kupalište u Zagorju: Poznato je kada se otvara biološki bazen u Pregradi
Potres u Hrvatskoj uznemirio građane: 'Zvučalo je strašno... kuća je jako podrhtavala'
U Pregradu stižu preko 92 tisuće eura za rekonstrukciju prostorija NK Pregrada i ugradnju fotonaponske elektrane
Potpisan važan ugovor: Kreće rekonstrukcija društvenog i vatrogasnog doma u Stubičkoj Slatini!
Tužna vijest: Preminuo hrvatski kazališni, televizijski i filmski glumac
Pronevjera u državnoj tvrtki: Djelatnice krale mobitele i novac od stranaka
Postavljene prometne kamere na tri lokacije u Zagorju
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
