DOZNAJU SE PRVI DETALJI: Propucan USKOK-ov optuženik. Došao mu s leđa i pucao u noge
VIJESTI IZ HRVATSKE
Foto: Pixsell
Poduzetnik iz Dubrave 57-godišnji Robert Palić kojeg je USKOK optužio za utaju poreza pri uvozu luksuznih automobila, ranjen je u pucnjavi u Dubravi, doznaje Jutarnji list. Palić je ranjen u sačekuši dok je išao u lokalni kafić.
Portal 24sata neslužbeno doznaje da je nepoznati napadač ispucao tri metka od kojih je jedan ranio Palića u donji dio tijela te je prebačen u bolnicu gdje je podvrgnut operacijskom zahvatu. USKOK je Palića i njegovog sina Renata optužio 2018. godine. Postupak još uvijek traje na zagrebačkome Županijskom sudu.
Podsjećamo, u srijedu ujutro policija je opkolila ulicu Štefanovečki zavoj u Donjoj Dubravi zbog pucnjave.
- Bila je pucnjava tu u ulici, ne znamo što je bilo detaljno, ali sve je puno policije - ispričali su građani za 24sata.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Uskoro nestaje struje u ovom zagorskim mjestima
Nikad više suhi i tvrdi kruh: Ubacite ovo u kutiju i ostat će mekan i svjež čak 7 dana.
Zatvorena dionica autoceste Zagreb - Macelj u oba smjera
Porezna uprava šalje inspektore na ljetne manifestacije u Zagorju: 'Suzbijamo sivu ekonomiju'
[PROGNOZA VREMENA] Evo kada dolazi još kiše i pljuskova
Dramatična nesreća:: Vozilo završilo iznad provalije, djeca helikopterom prevezena u bolnicu
[FOTO] Glazbeni spektakl za početak BadlFesta: Silente oduševio publiku u Krapinskim Toplicama
Užas u Zagorju: Žena pokušala ubiti člana obitelji, doznaju se svi detalji!
Plenković slavi deset godina na čelu HDZ-a: 'Osjećam se nikad bolje'
Nova pravila uskoro stupaju na snagu: Što trebaju znati svi koji dižu kredit ili su u minusu – evo detalja!
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Neka vrućina radi za vas: Ovoga ljeta visoke temperature u Hrvatskoj donose i visoke popuste, saznajte kako!
Vidite li ovog kukca u dvorištu? Nemojte ga tjerati, učinit će vam veliku uslugu
Monitoring bijele rode 2026.
