Božićna priča u Prišlinu - uprizorenje ''živih'' jaslica
U dvorištu župne crkve sv. Petra u Prišlinu, na Badnjak, 24. prosinca 2022. godine, prije „male polnoćke“, s početkom u 19, 00 sati, scenski je uprizoreno Isusovo rođenje kroz prikaz „živih“ jaslica.
Dramska sekcija športsko kuburaškog društva sv. Petar Brezno, po treći je put u ovo blagdansko vrijeme sa svojim sumještanima i svim posjetiteljima podijelila radost božićnog događaja kroz dramsko uprizorenje božićne priče kojom su željeli unijeti dašak neba među ljude kroz prizore Isusova rođenja.
Kao što su članovi dramske sekcije i sami rekli, nisu željeli uprizoriti scenski prikaz profesionalaca, nego ljudi koji su Isusa doživjeli u svom srcu i žele to podijeliti s drugima. Ta je mala skupina dramskih amatera i entuzijasta, s puno ljubavi i pažnje pripremala ovo uprizorenje, a što su posjetitelji i sami mogli osjetiti, vidjeti i čuti. Na ovaj su način zasigurno doprinijeli dubljem i istinskijem doživljaju blagdana Božića!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Stravična nesreća: Autom udario u zaštitnu ogradu. Vozač poginuo na licu mjesta
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
Policija upala u kuću i rastavila kanalizacijske cijevi - objavili su razlog
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Rat zbog roditeljskih ispričnica: Ravnatelji oštro uzvratili liječnicima obiteljske medicine
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
