Beroš: ‘Nije isključeno da ćemo cijepiti sve one koji dođu’
U Zagrebu je u srijedu počelo masovno cijepljenje. Na Zagrebačkom velesajmu je planirano cijepljenje 1500 ljudi, no došlo ih je jedva pola. Slične muke s propalim terminima kao Hrvatska imala je Francuska. Ali onda su pokrenuli aplikacije preko kojih se u realnom vremenu šalje obavijest da netko nije došao, a tko je u blizini, može odmah preuzeti dozu.
Takvih planova zasad u Hrvatskoj nema. Ipak, Vili Beroš za RTL Direkt potvrđuje da nije isključeno da se počne cijepiti - tko god dođe. - Teoretski možda bi na taj način, koji ste vi predložili, nanijeli štetu nekim starijima koji su se ranije prijavili da se cijepe. Međutim, naravno da ćemo u datim okolnostima učiniti sve da se iskoristi svaka doza, ističe ministar zdravstva.
Dakle, to nije isključeno kao opcija, upitali su novinari. - Nije. Moramo biti fleksibilni i napraviti sve što je najbolje za zdravstveni sustav, rekao je Beroš, piše Jutarnji.hr.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
