U petak i subotu "100% Zagorsko" u Zagrebu
U petak i subotu, 19. i 20. rujna 2014. godine na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu održat će se sajamska izložba Krapinsko-zagorske županije pod nazivom „100% ZAGORSKO“
U petak i subotu, 19. i 20. rujna 2014. godine na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu održat će se sajamska izložba Krapinsko-zagorske županije pod nazivom „100% ZAGORSKO“.
„100% ZAGORSKO“ je manifestacija PRODAJNO-IZLOŽBENOG karaktera na kojoj će se izlagati poljoprivredni proizvodi uzgojeni na tradicijski, konvencionalni, integrirani i ekološki način, te proizvodi tradicijskih obrta Krapinsko-zagorske županije. Cilj ove manifestacije je zajedničkim snagama kroz prezentaciju proizvoda i usluga promovirati Krapinsko-zagorsku županiju kao destinaciju u kojoj se njeguje tradicija, vrednuje kvaliteta proizvoda i usluga te kao županiju koja na autohtonim proizvodima i tradiciji gradi robne marke i turističke brandove.
Manifestacijom „100% ZAGORSKO“, izložbom poljoprivrednih proizvoda uzgojenih na tradicijski, konvencionalni, integrirani i ekološki način te predstavljanjem tradicijskih obrta, seoskih gospodarstava, turističkih objekata i toplica, Krapinsko-zagorska županija promovira se kao poželjna turistička destinacija bogate kulturne baštine i enogastronomske ponude, s brojnim manifestacijama i rekreativnim sadržajima.
Manifestacija će trajati dva dana, a sama sajamska izložba postati će poveznica između malih proizvođača i krajnjih potrošača.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za svibanj i ljeto: Evo što možemo očekivati
Biljke će vam bujati kao lude uz ovaj pripravak: 2 sastojka koja svi bacate čine čuda za cvijeće
Smrad iz odvoda tijekom kiše osjeća se po cijeloj kući? Jedan sastojak iz kuhinje brzo rješava problem
Studentica Ana osuđena zbog davanja instrukcija učenicima: 'Mislila sam da je to normalno'
Netko je na Eurojackpotu osvojio 164.000 eura
Jedna od najljepših proljetnih priča u Zagorju: Čeka vas jedinstvena šetnja Putevima orhideja
Evo tko sve u Hrvatskoj ponovno mora na vozački ispit
Praznik rada na Dravi okupio tisuće građana uz bogat program, besplatan grah i snažnu humanitarnu poruku
Zlatarski penzići organizirali „prvomajski piknik“ na Majeru
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
Održivi proizvodi više nisu trend nego regulatorna i tržišna nužnost – sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Nova pravila igre: AI, investicije i ljudi koji mijenjaju budućnost dolaze u Zagorje
