Dostava toplih obroka korisnicima pomoći za troškove stanovanja
Općina Stubičke Toplice i Restoran Kapelščak organizirali su dostavu toplog obroka na kućnu adresu
U cilju mjera poduzetih u borbi prevencije protiv širenja virusa COVID-19 na području Općine Stubičke Toplice, a kao mjera pružanja pomoći najpotrebitijima, Općina Stubičke Toplice u suradnji sa restoranom „Kapelščak“ iz Stubičkih Toplice organizirala je dostavu toplog obroka na kućnu adresu. Topli obroci dostavljati će se jednom dnevno obiteljima i pojedincima korisnicima pomoći za troškove stanovanja svaki dan počevši od 21. ožujka 2020. godine do 31. srpnja 2020. godine u vremenu između 12,00 i 13,00. Sukladno vremenu koje će biti potrebno mjera će se produžiti na dulje vremensko razdoblje. Ovim putem zahvaljujemo vlasniku i djelatnicima restorana „Kapelščak“ na ovom humanom činu i sufinanciranju ovog projekta.
- I ovim putem još jednom molimo sve da savjesno, odgovorno i bez panike slijede upute Nacionalnog kriznog Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske - poručili su iz Općine Stubičke Toplice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Rat zbog roditeljskih ispričnica: Ravnatelji oštro uzvratili liječnicima obiteljske medicine
Veliki Supermjesec ove srijede: Evo što vas čeka po horoskopu
Lovci u šumi naišli na jeziv prizor! Odmah stigla policija
BRAVO: Posadili 25 novih stabala
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
