Zagorec slavio

Odigran zagorski derbi u 3. NL centar

U zagorskom derbiju stariji brat je bio uspješniji i krapinski Zagorec upisao je visoku pobjedu nad Tondachom od 4:1. Sve je bilo riješeno u prvih 45. minuta jer dobru igru Zagorec je okrunio već u desetoj minuti plusom od dva gola koje su postigli Uchida i Christian. Nadu gostu iz Bedekovčine daje Frtalj smanjivši u 25. minuti na 2:1 da bi sve vratio na početak najbolji strijelac Zagorca Bruno Bajan u 40. minuti.

U drugom poluvremenu dominantna igra Zagorca uz nekoliko velikih prilika, između ostalih i prečka preko Štimca, da bi u 75. minuti mladi Stiperski stavio točku na i postigavši pogodak za konačni rezultat i pobjedu Zagorca od 4:1.

Zagorec – Tondach 4 : 1

Stadion Zagorca. Gledatelja: 150. Sudac: Mihael Leljak ( Zagreb ) 7. Pomoćnici: Dominik Jurčec ( Zagreb ), Marin Stanković ( Zagreb ).

Strijelci: 1:0 Uchida 6; 2:0 Christian 10; 2:1 Frtalj 25; 3:1 Bajan 40; 4:1 Stiperski 75.

Zagorec: Bruči 7; Kunštić 7; Štimac 7 ( 80. Brebrić - ); Stiperski 7,5; Bajan 7; Christian 7,5 ( 76. Ružak - ); Topolovec 7; Uchida 7 ( 57. Krznar 6,5 ); Landripet 7; Bračević 7,5 ( 76. Paradžik - ); Jazbec 7 ( 76. Ambrosio - ). Trener: Ivan Zubić 7,5.

Tondach: Martinec 5,5; Kralj 5,5; Mlinarić 7; Jurina 6 ( 61. Cvilko 6 ); Boronjek 6 ( 85. Kolarić – ); Frtalj 7; Frančina; Borovčak 6 ( 61. Bobinec 6 );  Zrnc 6,5 ( 85. Bartolec - ); Usmiani 6,5; D. Bosec ( 61. I. Bosec - ). Trener: Srećko Mlinarić 6,5.

Igrač utakmice: Christian