Zagorec šesticom u četvrtfinale kupa

KUP NS KZŽ, osmina finala. Ivančica – Zagorec KR 0:6

Nakon što smo već prije saznali 7 od 8 sudionika četvrtfinala zagorskog nogometnog kupa u ovoj sezoni, jučer su za zadnje mjesto među osam igrali Ivančica iz Zlatar Bistrice i Zagorec iz Krapine. Bila je to jedna gotovo trening utakmica, u kojoj je domaćinu nedostajalo dosta igrača, a oni koji su bili na terenu i s jedne i s druge strane vidljivo su štedjeli jedni druge. Pokušaja je bilo s obje strane, a kvaliteta Zagorca došla je do izražaja u takvoj utakmici, bez nekog jačeg intenziteta. U 16. minuti nakon ubacivanja Mlinarića za 0:1 zabio je Bračević. U 26. minuti sam se na 12 metara pred Nulijem našao Pelko i već je bilo 0:2. U 52. minuti Aščić je nakon duže akcije ubacio pred gol s desne strane, a Petar Radoš je sa par metara glavom pogodio za 0:3. U 65. minuti novi gol gostiju. Sa 20 metara pucao je Bračević Nuli je obranio no lopta se odbila do Franea Vučemilovića-Vranjića koji glavom posprema loptu u mrežu za 0:4. U 77. minuti Radoš zabija svoj drugi gol lijepim udarcem sa 20-tak metara za 0:5. U 84. minuti Antonio Majcenić se probio po lijevoj strani i ubacio, a sa par metara za konačnih 0:6 zabio je Mlinarić. Zagorec će u četvrtfinalu igrati protiv Klanjca.

KUP NS KZŽ-e, osmina finala

IVANČICA – ZAGOREC KR 0:6

SUCI: Meglić, Kožar, Petriško

STRIJELCI: 0:1 Bračević 16', 0:2 Pelko 26', 0:3 Radoš 52', 0:4 Vučemilović-Vranjić 65', 0:5 Radoš 71', 0:6 Mlinarić 83'

IVANČICA: Nuli, L. Škvorc, Hajdek, Paradi, Kipa, Šumiga, Tukač, Kurešić (67' Pukšec), Grbavac, L. Jurković (59' Havoić), D. Škvorc; trener: Željko Tihava

ZAGOREC KR: Vinceljak (46' Babić), Strabić (46' Radoš), Smrekar (46' Aščić), Hoić (67' Topolovec), Mlinarić, Turniški, Landripet (46' Braun), Mohenski (46' Vučemilović-Vranjić), Bračević, Pelko (81' Grgić), Majcenić; trener: Damir Milinović