Zagorec Krapina i Gaj Mače na teškim gostovanjima
SuperSport 2. NL i 3. NL centar
Pred zagorskim predstavnicima u višim ligama novi su nastupi. 19. kolo SuperSport 2. NL već je počelo jučer, kada su odigrane prve dvije utakmice, a završit će u ponedjeljak. No, Zagorec Krapina na teren će sutra i to točno u podne. Na rasporedu ima teško gostovanje kod Bjelovara, koji drži visoku četvrtu poziciju.
Donosimo i ostale parove, rezultate jučerašnjih utakmica, kao i trenutnu ljestvicu.
Gaj Mače će na teren danas u 15.30 sati i ima najteže moguće gostovanje, kod vodećeg Karlova 1919. Optimisti bi mogli naći ipak dva pozitivna detalja. Prvi je da Karlovac ipak ima dva poraza, jedan iz proljeća baš kod Gaja, a drugi kolo prije ovoga kod Ravnica. Kako bilo, Gaj nema što izgubiti, pa može mirno ali sa motivom krenuti u nadigravanje sa liderom. Donosimo sve parove ovog kola, koje se većim dijelom igra danas, kao i aktualnu ljestvicu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Užas u Zagorju: Muškarac prebio životnog partnera metalnom zdjelom, prijetio mu da će ga zaklati
Paklene temperature stižu: Hrvatska na udaru novog toplinskog vala, prijeti 43 °C i tropske noći
Hrvatska pošta od sutra uvodi zanimljivu novost, mnogima će se svidjeti
Deset Zagoraca palo u anafilaktički šok, jedan je preminuo
Država daje novac za kuću na selu: Evo tko može dobiti potporu
Povlači se lijek: 'Javite se svom liječniku'
Država prodaje 3456 limenki piva i to za siću. Možete ih kupiti i vi
Prognostičar Božarov objavio kakve nam temperature stižu u Zagorje
Stiže afrički zrak s pijeskom: Temperature rastu do 40, a onda nevrijeme
Letački spektakl koji se ne propušta - 29. Susreti za Rudija!
Nova dimenzija modernog stanovanja - svježina bez otvorenih prozora
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
