Zadnje kolo odlučuje o prvaku

4. NL središte – skupina A – komentar 29. kola

Odigrano je i 29. kolo 4. NL središte Skupina A. U ogledu zagorskih ekipa Mladost Zabok je slavio kod Straže 3:0. Na ljestvici uživo Mladost je od 86. minute utakmicu Ravnice – Zagreb bila i u vodstvu, no Ravnice su zabile u drugoj minuti nadokande i ostale u vodstvu sa 68 bodova, jedan više od Mladosti. Golubovec je još u petak gostovao kod Prečkog, sa samo dvije zamjene, nekako u statusu čekanja završetka sezone. Prečko je slavilo sa 3:1, pa Golubovec u zadnje kolo ulazi sa petog mjesta sa 50 bodova. Rudar DZ je vodio 2:0 protiv Blata, ali je završilo 2:2. Rudar DZ u zadnje kolo ulazi sa 11. mjesta sa 36 bodova. Ivančica nažalost nije ni putovala na utakmicu kod Odre. Jednostavno nije bilo dovoljno igrača. Pred nama je zadnje, 30. kolo. Završava zagorskim i zabočkim derbijem između Mladosti iz Zaboka i Rudara iz Dubrave Zabočke. Naravno, Mladost treba pobjedu i poklapanje rezultata iz Sesvetskog Kraljevca, gdje Ravnice ne smiju pobijediti. Golubovec će sezonu završiti domaćom utakmicom protiv Odre, Ivančica čeka Brezovicu, a Straža gostuje kod Španskog. Sve su utakmice planirane za subotu u 18 sati.