Vrijedna pobjeda Straže

4. NL – središte 25. kolo

Uz Zagorski derbi između Tondacha i Mladosti iz Zaboka, koji je pripao Tondachu, danas je utakmicu 25. kola 4. NL središta igrala i Straža i stigla do vrijedne pobjede 2:1 protiv Slunja. Stražu je u vodstvo doveo Marko Pavić u 8. minuti sa 11 metara, a u 39. je izjednačio Angelo Špoljarić. No, Pavić je u nastavku osigurao sva tri boda za Stražu, golom u 68. minuti. U ostalim današnjim utakmicama Sutla Laduč je pobijedila Odru 2:0, Zelina je kao gost sa 3:0 bila bolja od Banovca, a Dinamo OO je istim rezultatom pobijedio kao domaćin Lukavec. I nakon ovog kola u vodstvu će ostati Ravnice, koje imaju 8 bodova prednosti pred Lukavcem, a baš Ravnice sutra gostuju kod Stubice. U ostalim utakmicama ovog kola još igraju: Gradići – Rugvica Sava 1976., Sava Strmec – Zagreb i Croatia Hrastje – HNŠK Moslavina. Prije sutrašnjih utakmica Tondach drži 6. mjesto sa 37 bodova, Stubica je 9. sa 33, Mladost 10. sa 32 boda, a Straže se popela na 16. mjesto sa 23 boda. Evo današnjih rezultata i strijelaca te trenutne ljestvice.

Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama. Zastoji su povremeno na dionicama cesta gdje traju radovi. Vozačima savjetujemo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. NAJAVA RADOVA ZA VEČERAS (05./06. SVIBNJA...