Visoka pobjeda Bedekovčine

5. kolo 3. HRL središte, Liga za prvaka: RK Bedekovčina – RK Dinamo Zagreb 36:23

U 5. kolu Lige za prvaka 3. HRL središte, rukometaši Bedekovčine su dočekali Dinamo Zagreb. Prvo poluvrijeme bilo je vrlo izjednačeno, iako je Bedekovčina vodila veći dio poluvremena, nije se uspjela značajnije odvojiti, sve do same završnice, kada je ipak otišla na 16:13 i sa tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku, kanon dva gola gostiju i jedan domaćina (17:15) Bedekovčina radi seriju od 6:0 i time zapravo lomi utakmicu. Nakon još jedne serije od 4 gola, bilo je već velikih 29:17, da bi u završnici Bedekovčina stigla i do plus 15 – 36:21. Gosti zabijaj zadnja dva gola za konačnih 36:23.  Bedekovčinu su predvodili Dejan Končić i Karlo Jurina sa po 9 golova, dok je za goste najviše, 8 zabio Domagoj Kolić. Bedekovčina drži 6. mjesto sa 10 bodova, a samo je dva boda udaljena od trećeg mjesta. U 6. kolu gostovat će kod PPD Zagreb 2.

RK BEDEKOVČINA – RK DINAMO ZAGREB 36:23 (16:13)