[VIDEO] Modrić izazvao Dončića pa pokazao da je odličan i u košarci
Najbolji hrvatski nogometaš svih vremena je Luka Modrić, mišljenje je to s kojim će se složiti većina poznavatelja nogometa. Čak i oni koji imaju nekog svog favorita iz bogate hrvatske nogometne prošlosti, ne mogu osporiti činjenicu da je Luka svakako najuspješniji.
Da je i s 38 godina vješt s nogometnom loptom, poznato je svima, no, sad je otkrio kako je vrlo vješt i s onom nešto većom - košarkaškom.
Naime, Dallas Mavericksi pripremaju se za novu sezonu NBA lige, a u sklopu priprema će i na europsku turneju u kojoj će odigrati prijateljsku utakmicu protiv Real Madrida, bivšeg kluba Luke Dončića. Mavericksi su taj susret najavili objavivši video na kojem Modrić demonstrira što zna s košarkaškom loptom.
- Luka, izazivam te - poručio je slovenskoj zvijezdi Luki Dončiću.
Video je snimljen još u srpnju tijekom priprema Reala u SAD-u, a jedan od slobodnih dana hrvatski nogometaš iskoristio je za posjet trening centru Dallasa.
Pogodio je nekoliko šuteva i demonstrirao svoju preciznost. Oduševio je navijače Reala, a neki su mu predložili da može bi mogao pripomoći i košarkaškom Realu ukoliko im zafali playmaker.
Before we head to Madrid, Luka Modric wants to know… @luka7doncic, are you up for the challenge? 🤔🏀 #MFFL pic.twitter.com/mPog9iDzwS
— Dallas Mavericks (@dallasmavs) September 28, 2023
Prethodni članak
Sljedeći članak
Pohanje bez jaja i brašna: smjesa od 2 sastojka zbog koje meso ostaje sočno, a korica savršeno hrskava
Stiže novo zahlađenje: Snijeg moguć i u nizinama, temperature ispod nule
Odličan trik: Dodajte kap ove tekućine u teglu i cvijeće će bujati kao ludo
Preminula je jedna od najvećih zagorskih glazbenih legendi - omiljeni Radek
Teška prometna nesreća u Bedekovčini: Ozlijeđene tri osobe
Stvoreni za sreću: Ova dva horoskopska znaka do kraja mjeseca doživljavaju preokret u ljubavi, karijeri i financijama!
Plenković se oglasio nakon hitnog sastanka Vlade: 'Krećemo s novim mjerama'
[VIDEO] Teška prometna nesreća: Troje ljudi ozlijeđeno, stigao helikopter!
Gorak okus remija na Peščenici
Preminuo popularni hrvatski glazbenik (62). Oprostio se i Thompson: 'Napustio nas je veliki čovjek'
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
