Uzele set kod Bjelovara

Odbojka, 2. liga regija sjever, doigravanje 7. do 12. mjesta: 11. kolo: Bjelovar – Bedex 3:1

Odbojkašice Bedexa u 2. ligi regije sjever,  u doigravanju za poredak od sedmog do 12. mjesta, u 11. su kolu gostovale kod Bjelovara. Bedex je odlično krenuo u utakmicu i prvi set donio u sviju korist 25:20. No, nakon toga uslijedio je preokret domaćih odbojkašica, koje su dobile tri seta u nizu, i to sa 25:16, 25:22 i opet sa 25:16.

Za Bedex su igrale: Monika Kozjak, Iva Gorički, Lucija Prančić, Sara Balen, Barbara Kovač (kap), Ema Ocvirek, Leona Šoštarko, Marta Vurnek, Lucija Mrkoci, Rea Herceg, Lana Pripeljaš; trenerica: Ivana Čehulić. Na ljestvici Bedex je na petom  mjestu da dva boda, a u 12. kolu dočekuje HAOK Zagreb 2.