Tri pobjede Toplica 1 za drugo mjesto na ljestvici

Odbojka, 1.HOL mini odbojke – najmlađe kadetkinje U11

Nastavljena su natjecanja i kod mlađih kategorija za odbojkašice Toplica. Nakon male odbojke na red je došlo i prvo okupljanje u 1. HOL najmlađih kadetkinja mini odbojke do 11 godina. U ovoj ligi igra osam ekipa podijeljenih u dvije skupine, a Toplice 1 su u skupini sa OK Kneginec, ŽOK Ivanec 1 i PK Kitro Varaždina 1. Na prvom okupljanju u Varaždinu Toplice su odigrale čak šest utakmica i to sa polovičnim uspjehom, no sa vrlo dobrim bodovnim učinkom. Naime u ovoj kategoriji igraju se tri seta bez obzira na rezultat i na kraju svaki set donosi bod. Toplice su dva puta poražene od Kitra Varaždina 1, ali oba puta 1:2. Protiv Ivanca 1 stigla je jedna pobjeda 2:1 i jedan poraz 1:2, a protiv Kneginca obje utakmice Toplice 1 dobile su sa po 3:0. Tako su u šest susreta Toplice 1 osvojile 11 bodova, kao i Ivanec 1. Kneginec je uzeo samo dva seta, ali oba Kitru Varaždina 1, koji je ostvario svih šest pobjeda, ali sve sa 2:1, pa nakraju na prvom mjestu ima samo bod više od Toplica 1 i Ivanca 1. Za Toplice 1 igrale su: Sara Habus, Nika Krznar, Nika Belina, Mila Čehulić, Sara Galunić, Isabela Hitrec, Erin Juranić, Leonarda Kucelj, Jana Muraja i Glorija Radman; trener Robert Halapir. Novo okupljanje je na rasporedu 10. prosinca. Inače, Toplice će imati i ekipu u 2. HOL ove kategorije, gdje će se priključiti i Bedex, a prvo okupljanje planirano je slijedeći vikend. (Elvis Lacković)