Toplice 2 osigurale prvo mjesto prije doigravanja

Odbojka, 4. HOL sjever, 13. kolo: skupina A: Cratis VŽ 4 – Toplice 2 0:3; Ludbreg 2 – Bedex 3 3:0; 16. kolo: skupina B: Ivanec 3 – Toplice 3 3:1

Protekloga vikenda na rasporedu je bilo 13. kolo 4. HOL sjever u skupini A i 16. kolo u skupini B. No, već prije vikenda Bedex 3 odigrao je zaostalu utakmicu 12. kola kod Kaštela u Belici i pobijedio sa čistih 3:0. Po setovima je bilo 25:12, 25:18 i 25:22. Bedex 3 je igrao u sastavu: Gabrijela Brestovečki, Marta Lež, Helena Vučković, Natali Horvat, Tia Glumpak, Iva Meštrović, Hana Martinić, Karla Ptičar, Paula Babić (kap.), Tea Bezjak; trenerica Marija Srebak.

Toplice 2

Za vikend se igralo 13. kolo u skupini A. Vodeće Toplice 2 gostovale su kod Cratis Varaždina 4 i stigle do nove uvjerljive pobjede. Što je utakmica više odmicala, gošće su bile sve uvjerljivije. Prvi set je završio 25:21 za Toplice 2, u drugom je bilo 25:15, a u trećem 25:13. Ovom pobjedom Toplice 2 su osigurale prvo mjesto prije završnog doigravanja za poredak od prvog do četvrtog mjesta. Za Toplice 2 su igrale: Erin Juranić, Veronika Mužar, Marija Šturman, Lana Horvatiček (kap.), Laura Mišković, Vievienne Reister, Josipa Marković, Rania Gerdin, Vida Bastić; trener Robert Halapir.

Bedex 3

Bedex 3 je pak gostovao kod Ludbrega 2. Domaće su odbojkašice stigle do 3:0 pobjede, po setovima 25:115, 25:11, 25:16). Bedex 3 je igrao u sastavu: Gabrijela Brestovečki, Mia Herceg, Marta Lež (kap.), Helena Vučković, Natali Horvat, Iva Meštrović, Hana Martinić, Karla Ptičar, Paula Babić, Tea Bezjak, Maja Meštrović; trenerica Marija Srebak. Na ljestvici Toplice 2 vode sa 24 boda, a Bedex 3 se nalazi na šestom mjestu sa osam bodova.

Toplice 3

U skupini B se pak natječu Toplice 3. Tamo je na rasporedu bilo već 16. kolu, u kojem su Toplice 3 gostovale kod kod Ivanca 3. Prvi set bio je iznimno izjednačen i pripao je Toplicama 3 sa 28:26. No, nakon toga domaće odbojkašice preokreću i sljedeća tri seta dobivaju sa 25:16, 25:12 i 25:8. Za Toplice 3 su nastupile: Ema Markuš, Jana Sinković, Marta Šoštarko, Magdalena Korade, Lana Šuper, Gabi Pavrlišak, Mia Vrančić (kap.), Ana Poljak, Korina Sinković; trener: Robert Halapir. Na ljestvici Toplice drže šesto mjesto sa deset bodova, a u 17. kolu dočekuju Nedelišće Elting 2.