Tondach u prvom dijelu slomio Prečko

4. NL – središte skupina A: 10. kolo: Tondach – Prečko 2:0

U 10. kolu 4. NL središte skupina A u Bedekovčini je Tondach dočekao Prečko. Nakon šokantnog poraza u sučevoj nadoknadi kod Odre, Tondach nije imao lagan zadatak za utakmicu povratka, jer je dočekao Prečko, koje je u Bedekovčinu stiglo sa 4. mjesta. U prvih 45 minuta solidna utakmica, s dosta tempa i par prilika na obje strane, no Tondach je svoje dvije prilike iz prekida iskoristio i došao do 2:0 na poluvremenu. U 19. minuti Boronjek je ubacio iz slobodnjaka s lijeve strane, a Merlin glavom sa 10-tak metara pogodio za 1:0. U 40. minuti nakon što je Boronjek izborio slobodan udarac na 18 metara Frtalj prekrasnim udarcem preko živog zida pogodio za 2:0. U nastavku gosti kreću agilnije, ali u 65. minuti ostaju sa 10 igrača. Gosti su se žalili zbog brzo izvedenog slobodnog udarca domaćina, nakon kojeg je dosuđen još jedan slobodan udarac za Tondach na 25 metara. Krenuli su prigovori, a Dominik Ledinski je upotrijebio i nepristojne riječi i zaradio isključenje. Do kraja Tondach je mirno zadržao vodstvo i stigao do vrijedne i važne pobjede.