Tondach sezonu završio na drugom mjestu

4. NL – središte skupina A: 30. kolo: Zagreb – Tondach 7:2

U posljednjem, 30. kolu 4. NL središte skupina A Tondach je gostovao kod Zagreba. Bio je to kraj sezona za Tondach, koji je i par dana ranije odigrao i polufinale zagorskog kupa, a već u ovu utakmicu mogao je ući opušteno, jer je bodom u 29. kolu protiv Golubovca i matematički osigurao drugo mjesto. U jednom trenutku sezone Tondach je skliznuo s tog drugog mjesta, ali se odličnom završnicom vratio na njega. Za kraj je ostalo gostovanje kod Zagreba, kod kojega kao da je nestao energije. Naime Zagreb je rano poveo, u 12. minuti zabio je Stipe Jurilj, da bi u 31. minuti na 2:0 povisio Marko Puškarić. Sa 2:0 otišlo se na odmor, a u drugom poluvremenu domaćini su stigli do uvjerljive pobjede. Jurilj je svoj drugi gol, za 3:0 zabio već u 47. minuti, da bi Carlos Nahuel Noguera već u 50. povisio na 4:0. Karlo Frtalj smanjuje u 59. minuti na 4:1, a Noguera svojim drugim golom u 75. minuti diže na 5:1. Jurilj je zabio i treći gol u 80. minuti i to je već 6:1, da bi Karlo Bobinec u 83. minuti smanjio na 6:2. Joshua Gregory da Pra stavio je točku na i u prvoj minuti sučeva nadoknade za konačnih 7:2. Jest malo visok poraz, ali nije pokvario sjajan dojam sezone za Tondach, koji je na koncu osovjio drugo mjesto.

4. NL – središte skupina A, 30. kolo

ZAGREB – TONDACH 7:2 (2:0)

SUCI:  Novak, Jelić, Jurišić  GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 1:0 Jurilj 12', 2:0 Puškarić 21', 3:0 Jurilj 47', 4:0 Noguera 51', 4:1 Frtalj 59', 5:1 Noguera 75', 6:1 Jurilj 80', 6:2 Bobinec 83', 7:2 Da Par 90+1'

ZAGREB: Gašparić, Tolić, Zbožil, Banjac, Jurilj (81' Hriebienichenko) Noguera (81' Ravlić),  Buenanueva (74' Pinchuk), Puškarić, Ružić, Vinčić (24' Da Pra), Barić; trener: Dražen Medić

TONDACH: Sovec, Bartolec, Boronjek, Merlin (53' Bokun), Frtalj, Frančina, D. Bosec, L. Jurina, Kovjanić, Bobinec, Mlinarić; trener: Franjo Pužin