Tko će u polufinale zagorskog nogometnog kupa?
Danas se igraju dvije utakmice četvrtfinala zagorskog nogometnog kupa. U Svetom Križu Začretju Jedinstvo će dočekati Tondach. Vodeća ekipa 1. ŽNL dočekuje ekipu koja je pri vrhu ranga više, 4. NL središte skupina A, pa je samim tim i Tondach favorit. No, kup često nudi iznenađenja, i sigurno je da će Jedinstvo imati svoje šanse i danas.
U drugoj današnjoj utakmici Rudar DZ dočekuje Zagorec KR. I ovdje su gosti favoriti, no Rudar DZ je stigao u subotu do prve prvenstvene pobjede, pa će i danas željeti ostaviti dobar dojam. OBje utakmice počinju u 16.30 sati.
Preostale dvije utakmice u kojima se sastaju Pregrada i Gaj Mače, te Matija Gubec i Mladost Zabok igraju se u srijedu 16. listopada.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Peto dijete u obitelji Petek
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
