Težak poraz Zagorca kod Jaruna

Nogometaši krapinskog Zagorca pretrpjeli su težak poraz u Zagrebu protiv Jaruna od 5:0 u zaostaloj utakmici I. kola III. HNL-središte

Nogometaši krapinskog Zagorca pretrpjeli su težak poraz u Zagrebu protiv Jaruna od 5:0 u zaostaloj utakmici I. kola III. HNL - središte. Krapinčanima nije pomogao ni dolazak Ivana Kovačeca, kao ni povratak Smrekara nakon ozljede. Čini se da je izostanak Poljaka i Leušteka u ovom trenutku preveliki hendikep za ovu momčad. Uz to ni vratar Babić nije imao svoj dan, a i Jarun je iznimno jaka momčad koja će zasigurno biti u samom vrhu. Junak utakmice bio je najbolji trećeligaški strijelac u posljednjih nekoliko godina, Igor Prijić, koji je nakon istupanja Vinogradara iz lige pristupio Jarunu. Prijić je prvi pogodak postigao u 15. minuti nakon solo-akcije, a za 2:0 asistirao mu je Ačkar u 29. minuti. U 36. minuti već je 3:0, ovoga puta „velemajstor“ Pirić je asistent, a strijelac Špišić. Hat-trick Prijić postiže u 54. minuti na asistenciju Mislimija. Konačnih 5:0 u 66. minuti postavlja Vragolović u svom prvom kontaktu s loptom nakon što je zamijenio Špišića.